Podle 146 hodnocení
LAS CALMAS se nachází v destinaci La Restinga a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Playa del Verodal se nachází 49 km daleko a Roque de la Bonanza 34 km.
Ze všech ubytovacích jednotek se otevírá výhled na město. Všechny mají pračku, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami a fénem. K dispozici je také trouba, mikrovlnná trouba, varná deska a kávovar.
Faro de Orchilla se nachází 38 km od ubytování LAS CALMAS. Letiště El Hierro leží 39 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Los Camarones (19 m), Susurro del Mar - Relax Apartment in La Restinga (29 m), La Restinga 5 personas 1 linea de mar 2 ermosas Terrazas (31 m), ROCAMAR Avenida Marítima 20 (32 m), Mar de las Calmas (34 m), Ático Rocamar (36 m), VV Princesa Guayarmina (45 m), Marinero (47 m), APARTAMENTO EL LAJIAL (48 m), Los Zifios (50 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
This apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and free toiletries. The well-equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The apartment provides a flat-screen TV, a washing machine, a tea and coffee maker, a seating area as well as sea views. The unit offers 2 beds.
This apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and free toiletries. The fully equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The apartment provides a flat-screen TV, a washing machine, a tea and coffee maker, a seating area as well as sea views. The unit offers 3 beds.
Při výběru LAS CALMAS si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu LAS CALMAS začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Wi-Fi v celém objektu
Sportovní rybolov, Kánoování, Turistika pěšky, Potápěčské aktivity, Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Pobřeží
Parkování na ulici
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Lékárnička k dispozici, Dostupná zdravotní péče
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parkování na ulici je k dispozici.
Od 15:00:00 Do 22:00:00
Od 11:00:00 Do 12:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Podívejte se na LAS CALMAS na pár kliknutí! Máme připravené GPS souřadnice, takže se tam snadno dostanete. - 27.640874,-17.98181
LAS CALMAS přidává další výhodu - bezplatný, neomezený přístup k internetu pro všechny své vážené hosty!
Check-in v LAS CALMAS začíná na 15:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na LAS CALMAS, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — rentafive - Bungalow - Terraza - 5 min Gran Playa, Denia Luxe Lofts, Mondrian's Lighthouse, Urkiola Country House by Next Stop Bilbao, Calpe chalet privado 7 min de la playa piscina wifi parking aire barbacoa grupos,
Více destinací — Hotely v Eben im Pongau, Hotely v Aabenraa, Hotely v Courida Park, Hotely v Bettel, Hotely v Anse Boileau,









