Podle 127 hodnocení
Jen 10 minut chůze od břehu řeky od centra CambridgeTento okouzlující penzion nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma v závislosti na dostupnosti a pohodlné ubytování za skvělé ceny.
Lantern House má výhodnou polohu, jen pár set metrů od řeky Cam a asi 1,6 km od centra města. Nákupní centrum Grafton je vzdálené pouhých 10 minut chůze.
Hotel nabízí celou řadu ubytování. K dispozici jsou pokoje s vlastní nebo sdílenou koupelnou. Všechny pokoje mají TV.
Lantern nepodává žádná jídla včetně snídaně, ale v okruhu půl kilometru najdete řadu restaurací. Mnoho slavných Cambridgeských vysokých škol je jen kousek pěšky a do centra města se snadno dostanete pěšky přes jednu z krásných zeleně. Pro ty, kteří raději nechodí pěšky, jsou v blízkosti k dispozici pravidelné autobusy.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Acorn Guest House (85 m), Worth House (88 m), Victorian 2 Bedroom Home near the river Cam (207 m), Hawtհorn Guestհouse (222 m), Carlton Lodge (234 m), CENTRAL CAMBRIDGE, CHARMING 3-Bed HOUSE WITH FREE PARKING! (260 m), Camstay Longworth Avenue (285 m), 2 Bed Flat - Sleeps 5 - Parking - Wifi (307 m), 38 Cambanks 2 double bedroom apartment (310 m), Your Space Apartments - The Hamilton's (399 m),
There is a 24-hour self-check-in facility. Keys can be collected only after 10:30, by prior arrangement.
To comply with restrictions and the law during the National Lockdown period, this guesthouse is open for customers who have to travel for work purposes and other legal exemptions only.
Please inform Lantern House in advance of your expected arrival time to guarantee entry (you can use the Special Requests box when booking), otherwise self check-in will be applied, same as for arrivals after reception closure. For more information please contact the property directly with the contact details provided in your confirmation.
Check-out times vary, Monday to Friday check-out time is before 10:30 and for weekends and Bank Holidays the check-out time is before 11:30. Later check-out may incur a charge.
Please be aware that no meals are served at the property but a toaster, microwave, fridge, kettle, cutlery, seating and tables are available.
Please note that the Lantern Guesthouse is closed on Sundays.
Kindly note, guests are not permitted to bring late or overnight visitors to the property.Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This bright and spacious twin room is on the Ground floor, with en-suite private bathroom. It has a big bay window on the front of the house. Please not that until further notice this room can only be booked by people from the same household or 'bubble'
Bathroom is shared with 2 other rooms.
Quiet, ground-floor room at the back of the house, with a private shower room.
This room is located on the second floor in the attic, with sloping ceilings. The bathroom is shared with 2 other rooms.
This room is located on the second floor in the attic, with sloping ceilings. The bathroom is shared with 2 other rooms. The room can be a Twin (2 person) or Single (1 person) room (please select preference when booking, any extra person or any extra bed used will be charged).
This bright and quiet room is situated on the first floor. It offers a private shower room and a TV.
This room features an en-suite bathroom. Please note that this room is located on the first floor and therefore may not be suitable for those with a mobility impairment.
This room includes a sofa, a table with chairs, a microwave, a toaster, a kettle, a fridge and a private entrance. This room also includes access to a courtyard garden area.
This single room has a flat-screen TV and washbasin.
Při výběru Lantern House si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Lantern House začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování, Nápojový automat, Doručení potravin
Parkování na ulici, Parkovací místa pro handicapované
Rychlé přihlášení a odhlášení, Zamykatelné úložné skříně, Vydání faktury
Zahrada , Venkovní sezení , Místa pro piknik
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Vstup pomocí klíče
Požární hlásiče, Kamerový systém v společných prostorách, Venkovní bezpečnostní kamery, Hasicí zařízení
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Parkování na ulici je k dispozici. Bezbariérové parkování je k dispozici.
Od 15:00:00
Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte objekt Lantern House, stačí zadat tyto souřadnice a budete tam, než se nadějete! - 52.216018,0.13477
Zůstaňte ve spojení s Lantern House a užijte si bezplatný přístup k internetu! Vše, co potřebujete, abyste zůstali ve spojení, je jen pár kliknutí.
Když zůstanete v Lantern House, vaše obavy z parkování zmizí - je to tam!
Check-in v Lantern House začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Lantern House, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Velká Británie — Spanhoe Lodge, The Victoria, Templepatrick family home beside the Rabbit hotel, Gatecroft House, Garrigill, Berwick Holiday Park - Holiday Accommodation 9804,
Více destinací — Hotely v Mamobi, Hotely v Kananpella, Hotely v Scheidgen, Hotely v Miquelon, Hotely v Labattoir,







