Fantastisk
9,5 /10

Totalvurdering

Søkefiltre
Sjekk beliggenhet
Legg til en vurdering
Tilbud
Type overnattingssted

Lagada-Chios, Lagkáda

●●●
Booking, overnattingssteder, gjesteanmeldelser, fotogalleri, priser
  • Agrelopos Lagada, 82100 Lagkáda, Hellas Hellas - Vis på kart
9,5 /10
Fantastisk
Type overnattingssted: Feriehus
Vis priser
Kort beskrivelse

Lagada-Chios har en hage og en terrasse, og ligger i Lagkáda, 16 kilometer fra Kios havn, 17 kilometer fra Kios arkeologiske museum og 16 kilometer fra Byzantine Museum of Chios. Dette overnattingsstedet har balkong og gir utsikt over fjellet.

Dette feriehuset med klimaanlegg består av 3 soverom og 2 bad som er utrustet med dusj. Håndklær og sengetøy finnes tilgjengelig i feriehuset.

Citrus Museum ligger 22 kilometer fra Lagada-Chios, mens Nea Moni er 24 kilometer unna. Chios Island internasjonale lufthavn ligger 19 kilometer unna overnattingsstedet.

Fasiliteter
Vi har et team som strengt følger retningslinjene som er satt av de lokale myndighetene. Alle våre ansatte er godt trent og sertifisert, slik at du kan være trygg på å vite at dine behov vil bli møtt med fortreffelighet. I vår Feriehus Lagada-Chios har vi en grønn plass for gjester. Det er flott å komme seg ut av rommet og nyte den friske luften, spesielt når det regner! Vi forstår hvor mye dine pelskledde venner betyr for deg og hvor hjerteskjærende det er når du forlater dem, men dessverre tillater vi ikke kjæledyr på innkvarteringmen vår. Vi ønsker å gi en hyggelig opplevelse for alle våre gjester, så vi bestemte oss for at det ikke ville være lurt å ha kjæledyr på innkvarteringmen. Vi føler oss forferdelige å ikke kunne akseptere kjæledyr i anlegget vårt, men samtidig må vi prioritere komforten og sikkerheten til alle våre kunder. Vi tilbyr mange fasiliteter som gratis Wi-Fi og gratis frokost, som vi håper kompenserer for det faktum at du ikke vil kunne ta med kjæledyret ditt med deg for oppholdet. Men hvis du virkelig ikke orker tanken på å skille deg fra ditt kjære kjæledyr selv i noen dager, er det mange kjæledyrvennlige fasiliteter i nærheten som kan være vert for dere begge under oppholdet. Igjen, vi beklager at innkvarteringmen ikke er i stand til å akseptere noen kjæledyr på dette tidspunktet! Ikke nøl med å kontakte oss hvis du har spørsmål eller bekymringer. Takk og vi gleder oss til ditt neste opphold! Badene våre er utstyrt med førsteklasses dusj, slik at du kan nyte et forfriskende og luksuriøst bad. Vi venter på deg som en av de mange gjestene som snart dukker opp på HOTELLET.
English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Suomi Svenska Dansk Čeština Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Viktig informasjon

Dette overnattingsstedet tar ikke imot utdrikningslag eller lignende grupper og tilstelninger.
Drives av en selvstendig vert

Se ledige datoer
Rom / Leilighetstyper
Hus med 3 soveromRom beskrivelse
Alternativer
Romfotografier Hus med 3 soverom
Romfasiliteter
  • Privat inngang,
  • Garderobeskap,
  • Vifte apparat,
  • Flisbelagt gulv,
  • Air condition,
  • Avfallsbeholdere,
  • Oppvarming,
  • Strykejern apparat,
  • Pute uten fjær,
  • Rengjøringsmidler,
  • Tregulv,
  • Tørkestativ for klær,
  • Vaskemaskin enhet
Bad
  • Badekar eller dusj -> Badekar eller dusjkabinett,
  • Dusj -> Dusjkabinett,
  • Toalett -> WC,
  • Toalettpapir rull,
  • Eget bad -> Privat bad
Mat og drikke
  • Utendørs spiseplass,
  • Kjøleskap,
  • Kaffetrakter,
  • Utemøbler,
  • Spisebord,
  • Elektrisk vannkoker,
  • Mikrobølgeovn,
  • Vinglass -> Vinglass sett,
  • Kaffetrakter og tekoker,
  • Spisestue,
  • Vannflaske -> Flaske med vann
Tjenester og ekstratilbud
  • Håndklær,
  • Sengtøy,
  • Nøkkeladgang
Uteareal/utsikt
  • Patio,
  • Veranda,
  • Fjellpanorama,
  • Hageutsikt,
  • Stille gateutsikt
Fremkommelighet
  • Trapp tilgjengelig for øvre etasjer,
  • Dusjnisje - Dusjområde
Egenskaper ved boenheten
  • Todelt bolig - Delt bolig
Sikkerhet
  • Brannslukkingsapparat - Brannslokker,
  • Røykvarsler - Røykdetektor

Boasting a private entrance, this spacious holiday home also includes 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a walk-in shower. This holiday home is air-conditioned and has a washing machine, a tea and coffee maker as well as a terrace with garden views. The unit has 3 beds.

Anmeldelser av Lagada-Chios

Når du velger Lagada-Chios, bør du lese vurderinger fra andre gjester.

Legg til anmeldelse og vurdering
Del dine inntrykk relatert til oppholdet ditt på dette stedet
Legg til en vurdering

Priser på Lagada-Chios

Prisene på Lagada-Chios starter fra:
Lyst til å se priser og tilbud? Bare legg til datoene dine.

Vis priser

Fasiliteter på Lagada-Chios

Generelt Generelt

Parkering, Gratis parkering, Parkering på stedet

Resepsjonstjenester Resepsjonstjenester

Privat innsjekking og utsjekking

Fellesområder Fellesområder

Hageområde, Uteområde

Annet Annet

Rom uten røyking, Klimakontroll, Tilgang med nøkkel

Sikkerhet Sikkerhet

Personalet følger alle sikkerhetsretningslinjer fra lokale myndigheter

Rengjøring og desinfisering Rengjøring og desinfisering

Sengetøy, håndklær og annet tekstil vaskes i henhold til retningslinjer fra lokale myndigheter, Boligen desinfiseres mellom hvert opphold, Boligen forsegles etter rengjøring, Overnattingsstedet rengjøres av profesjonelle renholdsbedrifter

Trygg mathåndtering Trygg mathåndtering

Matlevering til gjestenes boenhet, Desinfisering av tallerkener, bestikk, glass og annet bordutstyr

Internett Internett

Informasjon om internett er ikke tilgjengelig.

Parkeringsplass Lagada-Chios Parkeringsplass

Gratis parkeringsplass! Gratis parkering er tilgjengelig. Parkering er tilgjengelig på stedet.

Regler hos Lagada-Chios

Innsjekking Lagada-Chios Innsjekking

Fra 15:00:00

Utsjekking Lagada-Chios Utsjekking

Fra 10:00:00 Til 11:00:00

Barn og ekstra senger Barn og ekstra senger

Gjester må være minst 18 år for å sjekke inn. Vi ønsker barn i alle aldre velkommen.

Kjæledyr Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Språk Språk
   
Kontaktmuligheter Lagada-Chios Kontaktmuligheter
☎ telefon
@ E-post

Attraksjoner og beliggenhet av Lagada-Chios i Lagkáda

 
Ofte stilte spørsmål
GPS-koordinater for Lagada-Chios.

Med noen få enkle koordinater er du på vei til Lagada-Chios på kort tid! Så ta tak i dem og slå veien - det er mange fantastiske ting som venter på deg på dette fantastiske stedet. - 38.476508,26.120667

Har du gratis parkering på Lagada-Chios?

Nyt oppholdet enda mer med gratis og praktisk parkering takket være vår høflighet!

Når er inn- og utsjekking hos Lagada-Chios Property?

Innsjekking på Lagada-Chios starter på 15:00:00 og utsjekking er før 11:00:00.

Hvordan kan jeg kontakte Lagada-Chios?

Når du har gjort en reservasjon på Lagada-Chios, vil vi dele vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte dem direkte.

Hoteller i Lagkáda