Ocena na podstawie 19 opinii
Obiekt La Torre znajduje się w miejscowości Vejer de la Frontera i oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking. Obiekt oferuje widok na morze dla gości do podziwiania. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Pole golfowe Novo Sancti Petri – 36 km. Apartament dysponuje balkonem dla Gości.
W apartamencie zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i piekarnik, a także kilka łazienek (2) z prysznicem. Obiekt oferuje widok na miasto dla gości do podziwiania. Ręczniki i pościel są dostępne w apartamencie.
Obiekt oferuje sprzęt do grillowania, a okolica cieszy się dużą popularnością wśród entuzjastów trekkingu.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Benalup Golf & Country Club – 23 km, Club de Golf Campano – 27 km. Lotnisko Lotnisko Jerez znajduje się 79 km od obiektu.
Hotele i noclegi w pobliżu La Botica de Vejer (4 m), Estudio La Piedra (24 m), AntiQua centro de Vejer con wifi Grupo AC Gestion (37 m), Apartamento San Juan (38 m), Casita Luna (38 m), Casa Mari Carmen, La Plazoleta (41 m), Casa Lola, La Plazoleta (42 m), Hospedería Boutique by La Judería De Vejer- ADULTS ONLY (42 m), Al azur (42 m), Casa Bekkevé - Califa Casas (42 m),
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
This apartment has a stovetop, barbecue and oven. The 2 bedrooms include a en-suite shower rooms.
Wybierając La Torre, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu La Torre zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, parking bezpłatny, parking prywatny, Bezpłatne WiFi w całym budynku
teren golfowy (w odległości 3 km), surfing, wycieczki piesze, jeździectwo
dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi
grill i akcesoria
parking w hali garażowej
Możliwość otrzymania faktury za pobyt
przestronny taras, słoneczny taras, wyposażenie ogrodowe
pokoje przeznaczone dla osób niepalących, pokoje wieloosobowe, absolutny zakaz palenia, wejście przy użyciu klucza
detektor dymu
Obsługa stosuje się do zaleceń bezpieczeństwa wyznaczonych przez lokalne władze, Zestawy pierwszej pomocy są dostępne
Zameldowanie/wymeldowanie bez kontaktu fizycznego
Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.
Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Prywatny parking jest dostępny. Garaż parkingowy jest dostępny.
od 15:00:00 do 00:00:00
od 10:00:00 do 11:00:00
Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.
Zwierzęta nie są akceptowane.
Dostęp do obiektu La Torre nigdy nie był łatwiejszy. Dzięki tym współrzędnym możesz szybko i dokładnie określić jego położenie! - 36.252671,-5.962809
La Torre dodaje dodatkowy atut - bezpłatny, nieograniczony dostęp do Internetu dla wszystkich swoich cenionych gości!
Potrzebujesz miejsca na nocleg z wygodnym parkingiem? Nasz obiekt jest idealnym miejscem - a co najlepsze, jest on bezpłatny!
Zameldowanie w obiekcie La Torre rozpoczyna się o 15:00:00, a wymeldować się można do 11:00:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie La Torre, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Hiszpania — hotele — Villa Molinos, SACABA BEACH SWEET, Apartamento + parking en el centro de Cartagena, Apartamento Playa Piles -Familias-, Apartamento con vistas al mar y parking,
Więcej celów podróży — Hotele Lobatse, Hotele Leynar, Hotele Ambondrona, Hotele Xai-Xai, Hotele Dương Luật,









