Podle 13 hodnocení
La Quinta - Wonderful 4 Bed Villa-private Pool se nachází v destinaci San Miguel de Abona a může se pochlubit masážní vanou. Toto ubytování nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.
Tato vila má 4 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 3 koupelny. Tato vila poskytuje také TV a koupelnu s fénem.
Pláž Playa El Barranco se nachází 700 metrů od ubytování La Quinta - Wonderful 4 Bed Villa-private Pool a Golf del Sur je 3,6 km daleko. Letiště Tenerife Jih leží 6 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Casa Zara (3 m), 3 Bed Villa - Sleeps 6 - Pool - Parking - Wifi (20 m), Karat Villa Ocean Golf (41 m), KARAT Villa Ocean Golf (45 m), Unique Golf Villa (45 m), CASA ALI unique family holiday home with pool (47 m), CASA BRANSFORD, Excellent, Sunny House with Private Heated Pool (59 m), Beautiful Apto Amarilla Golf By Paramount Holidays (64 m), Villa Vista (82 m), COLINA GOLF excellent holiday home with heated pool (87 m),
This villa's standout features are the private pool and spa bath. This villa includes 2 living rooms, 4 separate bedrooms and 3 bathrooms with a hairdryer. Guests will find a refrigerator, a dishwasher, kitchenware and an oven in the well-fitted kitchen. The villa also features a barbecue. This villa has a washing machine, a tea and coffee maker, a TV and a patio. The unit has 7 beds.
Při výběru La Quinta - Wonderful 4 Bed Villa-private Pool si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu La Quinta - Wonderful 4 Bed Villa-private Pool začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Plavecký bazén, Koupací bazén
Všechny nekuřácké prostory , Vyhrazený prostor pro kuřáky
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00
Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let platí 4.00 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 100.00 EUR. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Chcete-li snadno najít svůj objekt La Quinta - Wonderful 4 Bed Villa-private Pool, stačí zadat tyto souřadnice a než se nadějete, budete tam! - 28.022148,-16.618677
La Quinta - Wonderful 4 Bed Villa-private Pool jde ještě o krok dále tím, že poskytuje svým hostům bezplatný přístup k internetu - takže můžete zůstat ve spojení během vaší cesty!
Užijte si pohodlí bezplatného parkování během svého pobytu v našem zařízení! Auto nechte na bezpečném místě a užijte si vše, co toto místo nabízí.
Check-in v La Quinta - Wonderful 4 Bed Villa-private Pool začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na La Quinta - Wonderful 4 Bed Villa-private Pool, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Casa Rural La Curva, Penthouse Apartment Orihuela Costa, El trocito de mar, Casa con vistas en Borines, Casa Valista,
Více destinací — Hotely v Vierhöfen, Hotely v Hellgate, Hotely v Mbankomo, Hotely v Monte Carlo, Hotely v Kolombangara Island,









