Celkové hodnocení hotelu
LA QUINTA se nachází v destinaci Palmillas a nabízí bazén, zahradu, terasu a výhled na bazén. V ubytování je dostupné bezplatné Wi-Fi.
Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, vlastní koupelnu a kuchyň s lednicí a varnou deskou. K dispozici je vlastní koupelna s kompletním vybavením včetně sprchy a bezplatných toaletních potřeb.
Aquaventuras Park se nachází 39 km od ubytování LA QUINTA a Puerto Vallarta International Convention Center 40 km. Letiště Lic. Gustavo Diaz Ordaz leží 42 km daleko.
This apartment provides a pool with a view. Featuring 2 bedrooms, this spacious apartment offers 2 bathrooms with a shower, a seating area and terrace where you can relax. The fully equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator and kitchenware. Among the room amenities are air conditioning, a dining area, a wardrobe as well as a patio and garden views. The unit has 2 beds.
Při výběru LA QUINTA si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu LA QUINTA začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Bazén venkovní, Plavecký bazén, Koupací bazén
Zahrada , Patio
Rodinné ubytování , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.
Od 15:00:00 Do 18:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
Získejte souřadnice objektu LA QUINTA a dostaňte se tam okamžitě! Už nemusíte zdlouhavě hledat. - 20.939014,-105.146401
LA QUINTA ví, jak důležité je být připojen, a proto nabízí všem svým hostům bezplatné Wi-Fi připojení. Takže můžete sledovat své e-maily a zprávy z domova bez obav!
Užijte si svůj pobyt ještě více s bezplatným parkováním na místě!
Check-in v LA QUINTA začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na LA QUINTA, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Mexiko — Hotel San Jorge, Casa los Arcos Oaxaca, Two bedroom OF in las Palomas, Casa YON pet friendly,Netflix,Amazon Prime,wifi alta velocidad, estacionamiento gratis, Altézza House,
Více destinací — Hotely v Reinsberg, Hotely v Mutumba, Hotely v Taino, Hotely v Olterterp, Hotely v Shurugwi,


