Score uit 48 beoordelingen
La maison de Mathilde, een accommodatie met een tuin en een terras, ligt in Saint-Jean-de-la-Motte, op 31 km van Circuit van Le Mans (Circuit de la Sarthe), 34 km van Antarès, en 35 km van abdij van Sint-Pieter Solesmes. Deze homestay is voorzien van gratis privéparkeren, een gedeelde keuken en gratis WiFi.
Deze homestay heeft een flatscreen-tv, een zithoek en een cd-speler. De keuken heeft een koelkast, een vaatwasser, een oven en koffiezetapparaat en waterkoker.
Château de Gizeux ligt op 47 km van de homestay, en Le Mans Exhibition Centre ligt 31 km verderop. Vliegveld Luchthaven Tours Val de Loire ligt op 68 km afstand.
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen.
Laat van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Beheerd door een particuliere host
Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The family room also has a barbecue. The spacious family room offers a washing machine, a coffee machine, a terrace with garden views as well as a private bathroom featuring a bath. The unit offers 2 beds.
Bij het kiezen van La maison de Mathilde, lees de beoordelingen van andere gasten.
Prijzen bij La maison de Mathilde beginnen vanaf:
Wilt u prijzen en de beste deals zien? Voeg uw data toe.
Parkeerplaats, Toegestane huisdieren, Kosteloos parkeren, Beschikbare parkeermogelijkheden, Privé parkeerplaats, Draadloos internet in de hele accommodatie
Rzutki
Toegang tot internet, Draadloos internet, Gratis draadloos internet
Parkeerplaats in garage
Factuur wordt verstrekt
Tuinzone, Buitenterras, Speelkamer, Zonne-terras, Gemeenschappelijke keuken, Buitenmeubilair
Gezelschapsspellen/puzzels, Babyveiligheidshekjes
Kamers zonder roken, Kamers voor gezinnen, Gehele accommodatie rookvrij
Gratis draadloos internet! Internetdiensten zijn beschikbaar. WiFi is beschikbaar. Gratis WiFi is beschikbaar. WiFi is in alle gebieden beschikbaar.
Kosteloze parkeerplaats! Gratis parkeren is beschikbaar. Parkeren is beschikbaar op locatie. Privéparkeren is beschikbaar. Parkeergarage is beschikbaar.
Vanaf 17:00:00 Tot 22:00:00 uur
Tot 11:00:00 uur
Kinderen van 1 tot 6 jaar verblijven gratis met extra bed. Kinderen van 0 tot 2 jaar verblijven gratis met kinderbedje. Gasten moeten minimaal 18 jaar oud zijn om in te checken. Wij verwelkomen kinderen van alle leeftijden.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
La maison de Mathilde is gemakkelijk te vinden! Zoek gewoon de coördinaten en je bent een stap dichter bij het ontdekken van alles wat we hebben. - 47.741225,0.05747
La maison de Mathilde weet hoe belangrijk het is om verbonden te blijven tijdens uw verblijf - het biedt gratis WiFi, dus waar uw reis u ook brengt, het netwerk is altijd binnen handbereik!
Voor degenen die op zoek zijn naar een plek om te verblijven en hun auto te parkeren, hoeft u niet verder te zoeken! La maison de Mathilde biedt gratis parkeren - dat is een ding minder om je zorgen over te maken als je aan je volgende avontuur begint.
Inchecken bij La maison de Mathilde begint bij 17:00:00 en uitchecken is vóór 11:00:00.
Zodra u een reservering heeft gemaakt bij La maison de Mathilde, zullen we de contactgegevens van uw gastheer delen, zodat u rechtstreeks contact met hen kunt opnemen.
Hotels in Frankrijk — Confort 6 pers. avec 2 chambres à Chamrousse - FR-1-549-78, L'Échappée lumineuse, Appartement de l'UNESCO de Blaye - Proche centre ville & citadelle - Lumineux et Spacieux, Appartement T2 avec Balcon, Parking Privée à 2min de la plage, Rue Piétonne, Cosy 6p Apartment in Val Thorens 3 Vallees,
Meer bestemmingen — Hotels in Kamen Bryag, Hotels in Fternón, Hotels in Fenfushi, Hotels in Goth Ali, Hotels in Seghe,


