Podle 32 hodnocení
La Lodge se nachází v destinaci Albertville a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Halle Olympique d'Albertville se nachází 2,3 km odtud a Col de la Madeleine 44 km. Apartmán se nachází v oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice, rybaření a dalším aktivitám.
Tento apartmán má 1 ložnici, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Palais de l Ile se nachází 45 km od ubytování La Lodge a Chateau d'Annecy 45 km od ubytování. Letiště Chambéry-Savoie leží 61 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování coccon center (135 m), ADB - parking, balcon et centre ville (137 m), Le Cocon Savoyard (143 m), « Petit Paris » - T2 centre ville Parking/balcon (174 m), Le Mirat - Private & Balcon (195 m), Appartement T2 au cœur d Albertville (206 m), Appartement centre ville (206 m), Coeur d'Albertville - Hyper Centre- Gare à 800 m (208 m), Apparemment T2 (209 m), Là-haut (231 m),
Please note there are cameras in the common areas.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
This apartment comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and free toiletries. The fully equipped kitchen has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment features parquet floors, a seating area with a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, a tea and coffee maker, as well as a wardrobe. The unit offers 2 beds.
Při výběru La Lodge si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu La Lodge začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování
Sportovní rybolov, Turistika pěšky, Bowlingová dráha, Jezdecké aktivity
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Stanice pro nabíjení elektromobilů, Parkovací místa pro handicapované
Vydání faktury
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Bezpečnostní schránka, Požární hlásiče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. K dispozici je nabíjecí stanice pro elektromobily. Bezbariérové parkování je k dispozici.
Od 17:00:00 Do 23:30:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let platí 10.00 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete rychle najít La Lodge? Nebojte se - zadejte tyto souřadnice a budete tam! - 45.677219,6.388551
Pro ty, kteří chtějí zůstat ve spojení, La Lodge - poskytují bezplatné Wi-Fi pro všechny své hosty!
Hosté ubytovaní v La Lodge mohou využít bezplatné parkování - to je jen jedna z dalších výhod výběru této nemovitosti!
Check-in v La Lodge začíná na 17:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na La Lodge, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.









