Podle 13 hodnocení
La Dune, appart familial vue mer se nachází v destinaci Rivedoux-Plage, nedaleko od zajímavých míst jako Pláž Plage Sud, a nabízí fitness centrum, zahradu a patio s výhledem na moře. Vlakové nádraží Gare de La Rochelle se nachází jen 17 km odtud. Toto ubytování se nachází u pláže a má bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu s sprchou. Apartmán má také koupelnu.
Nedaleko od ubytování se můžete věnovat cyklistice.
L'Espace Encan se nachází 18 km od ubytování La Dune, appart familial vue mer a Výstaviště La Rochelle je 18 km daleko. Letiště Ile de Re – La Rochelle leží 6 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování La Plage, T2 vue mer (1 m), Les Pins, studio vue mer (3 m), Le Phare, Studio vue mer (3 m), Les iles, T2 vue mer (4 m), La Terrasse, studio vue mer (6 m), Ostréane-en-Ré (79 m), La Passerelle Grande maison avec Piscine chauffée (106 m), Jolie maison à 50 m de la plage (148 m), Face à la plage (186 m), Charmante location à proximité de la plage et des commerces (338 m),
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Boasting a private entrance, this apartment also comes with 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower. Meals can be prepared in the well-fitted kitchen, which features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Among the room amenities are a washing machine, a coffee machine, tumble dryer as well as a patio and sea views. The unit has 2 beds.
Při výběru La Dune, appart familial vue mer si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu La Dune, appart familial vue mer začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Wi-Fi v celém objektu
Jízda na kole, Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Posilovna, Pobřeží
Parkování na ulici
Zahrada , Venkovní sezení
Nekuřácké ubytování , Bezbariérový přístup , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Přístup pro vozíčkáře
Hasicí zařízení
Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 16:00:00 Do 00:00:00
Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 1 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 800.00 EUR. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít La Dune, appart familial vue mer? Nechte nás být vaším průvodcem s našimi GPS souřadnicemi - díky nim je lokalizace tohoto nádherného místa snazší než kdykoli předtím. - 46.15217,-1.273809
La Dune, appart familial vue mer má pro své hosty speciální pochoutku - internet zdarma! Nebojte se tedy překročení datových limitů během vašeho pobytu!
La Dune, appart familial vue mer vás zbaví stresu z parkování s volnými místy výhradně pro hosty. Rozlučte se s těžkopádnými vyhledávacími a platebními postupy!
Check-in v La Dune, appart familial vue mer začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na La Dune, appart familial vue mer, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — LA MER EN VUE, destination naturelle pour 2, avec WIFI et parking, Grand gîte au calme avec piscine, Résidence Pic Du Midi - Apt n°43 - 1er étage - Bâtiment Campan2 MAE-8674, Résidence Les Fibieres - T2 at the Foot of the Slopes – Fibières, Vars MAE-2431, 10 minutes à pied de La Villette - 4 voyageurs,
Více destinací — Hotely v El Collado, Hotely v Dháka, Hotely v Bethanie, Hotely v Nabeul, Hotely v Kani Keli,









