Fantastické
9,5 /10

Podle 62 hodnocení

Filtry
Podívejte se na mapu
Přidat recenzi
Nabídky

La casa in centro, Olbia

●●●●
Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • Via Gian Lorenzo Bernini 28, 07026 Olbia, Itálie Itálie - Zobrazit na mapě
9,5 /10
Fantastické
Typ ubytování: Apartmán
Ukázat ceny
Rychlý popis

La casa in centro se nachází v destinaci Olbia a poskytuje zahradu, vybavení pro grilování a nepřetržitě otevřenou recepci. Isola di Tavolara se nachází jen 19 km odtud. Toto ubytování s klimatizací poskytuje Wi-Fi zdarma a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště. Olbia Harbour se nachází 5,3 km odtud.

Tento apartmán má 2 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na město. Koupelna je vybavená bidetem, pračkou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem.

Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování La casa in centro patří San Simplicio Church, Church of St. Paul the Apostle a Archeological Museum of Olbia. Letiště Olbia Costa Smeralda leží 5 km daleko.

Vybavení
Abychom zaručili čisté a bezpečné prostředí pro každého hosta, který se u nás ubytuje, jsou naše pokoje mezi návštěvami vždy důkladně dezinfikovány. Veškeré naše ložní prádlo se pere podle pokynů místních úřadů. Hygiena je v tomto zařízení prvořadá! Naše Apartmán poskytuje odpadkové koše, aby okolí bylo čisté a uklizené. Dopřejte si noční zábavu a plně využijte toho, co zde nabízíme. Naše útulná atmosféra způsobí, že se budete cítit jako doma - vítejte!

Nedaleké hotely a jiné ubytování Carpe Diem (92 m), Affittacamere Alisso (126 m), Nott'e Die (159 m), Dimora Pacinotti (173 m), A casa di Maghi (185 m), Summerhouse (192 m), Olbia Center House (206 m), Rosa's Flat (217 m), Hotel Stella 2000 (224 m), Casa dei nonni (244 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Důležité informace

V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem

Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
Apartmán se 2 ložnicemiPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Apartmán se 2 ložnicemi
Vybavení pokoje
  • Zásuvka vedle postele,
  • Elektrický adaptér,
  • Žehlící vybavení,
  • Skříň či šatník,
  • Antialergický polštář,
  • Vytápění,
  • Žehlička na prádlo,
  • Rozkládací pohovka,
  • Dlažba/Mramorová podlaha,
  • Šatní skříň,
  • Větrák,
  • Klimatizační zařízení,
  • Koše na odpadky,
  • Automatická pračka,
  • Vlastní vstup,
  • Sušák na prádlo,
  • Dřevěná či parketová podlaha,
  • Ramínka na oblečení,
  • Čistící prostředky,
  • Sezení,
  • Pracovní stůl
Koupelna
  • Toaletní role,
  • Vlasový kondicionér,
  • Koupelová čepice,
  • Další toaleta, navíc WC,
  • Fén, vysoušeč vlasů,
  • Toaletní potřeby zdarma, zdarma hygienické potřeby,
  • Sprcha, sprchový kout,
  • Toaleta, WC,
  • Tělový gel,
  • Vlastní koupelna, soukromá koupelna,
  • Toaletní sprcha,
  • Vlasový šampon,
  • Vana, koupací vana,
  • Vana nebo sprcha, koupelna s vanou nebo sprchou
Média a technologie
  • Televize,
  • Televize s plochým displejem
Jídlo a pití
  • Stůl pro jídlo,
  • Myčka nádobí,
  • Kuchyňský prostor,
  • Venkovní jídelní prostor,
  • Kuchyně,
  • Nábytek pro venkovní použití,
  • Jídelní prostor,
  • Čajovar a kávovar,
  • Chladnička,
  • Grilovací zařízení,
  • Pec,
  • Víno/šampaňské, víno/sekt,
  • Čokoláda a sušenky, sladkosti a keksy,
  • Vařič,
  • Toustovač,
  • Rychlovarný konvič,
  • Kávový přístroj,
  • Láhev vody, láhev minerálky,
  • Maličký bar,
  • Mikrovlnka,
  • Kuchyňské náčiní
Služby a další
  • Přístup pomocí klíče,
  • Ložní prádlo,
  • Osobní ručníky
Exteriér a výhled
  • Balkón,
  • Výhled do zahradního prostoru,
  • Rozhled,
  • Výhled na městskou část,
  • Terasovitý prostor
Bezbariérový přístup
  • Volně stojící sprchový kout
Charakteristika budovy
  • Dvojdomov - polovina,
  • Byt v budově,
  • Samostatný objekt
Zabezpečení
  • Hasicí přístroj,
  • Požární detektor
Fyzický odstup
  • Pokoj s vlastní klimatizační jednotkou

Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment comes with 1 living room, 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a walk-in shower and a bath. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The apartment also includes a barbecue. The spacious apartment features a washing machine, a minibar, a tea and coffee maker as well as a terrace with garden views. The unit has 2 beds.

Hodnocení ubytování La casa in centro

Při výběru La casa in centro si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu La casa in centro

Ceny v hotelu La casa in centro začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – La casa in centro

Obecné Obecné

Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu

Služby Služby

Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi

Jídlo a pití Jídlo a pití

Grilování, Bar s občerstvením

Služby na recepci Služby na recepci

Recepce otevřená 24 hodin, Rychlé přihlášení a odhlášení, Osobní přihlašování/odhlašování, Vydání faktury

Společné prostory Společné prostory

Zahrada , Patio , Venkovní sezení

Obchody Obchody

Kadeřnické a kosmetické služby, Malý obchod v areálu

Různé Různé

Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vyhrazený prostor pro kuřáky, Vstup pomocí klíče

Zabezpečení Zabezpečení

Venkovní bezpečnostní kamery

Bezpečnost Bezpečnost

Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů, Lékárnička k dispozici, Dostupná zdravotní péče

Fyzický odstup Fyzický odstup

Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu

Úklid a desinfekce Úklid a desinfekce

Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu

Bezpečnost potravin a nápojů Bezpečnost potravin a nápojů

Dodržování pravidel fyzického odstupu v restauracích a jídelnách, Možnost donášky jídla do ubytovacího zařízení, Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní

Internet Internet

Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.

Parkování La casa in centro Parkování

Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.

Podmínky – La casa in centro

Příjezd La casa in centro Příjezd

Od 13:00:00 Do 00:00:00

Odjezd La casa in centro Odjezd

Od 07:00:00 Do 10:00:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR.

Zvířata Zvířata

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
     
Kontaktní údaje La casa in centro Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha La casa in centro v Olbia

 
Často kladené dotazy
Jaké jsou souřadnice zeměpisné šířky a délky La casa in centro?

Pokud hledáte objekt La casa in centro, stačí zadat tyto souřadnice a dovedou vás přímo tam! - 40.932069,9.500949

Poskytuje La casa in centro internet zdarma?

La casa in centro je místo, kde byste měli být, pokud hledáte nezapomenutelný pobyt s internetem zdarma. Tak přijďte a užijte si dovolenou s komfortem v kombinaci s pohodlím!

Pokud by host zůstal v La casa in centro, mohl by zaparkovat zdarma?

Nehledejte nic jiného než La casa in centro! Užijte si bezplatné parkování pro všechny hosty.

V kolik hodin je v ubytování La casa in centro možné provést check-in a check-out?

Check-in v La casa in centro začíná na 13:00:00 a check-out je před 10:00:00.

Jak mohu kontaktovat La casa in centro?

Jakmile provedete rezervaci na La casa in centro, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.