Fantastisch
9,6 /10

Score uit 11 beoordelingen

Filters
Controleer locatie
Review toevoegen
Deals

La Balconata, Bagni di Lucca

●●●●
Reserveren, accommodaties, gastenbeoordelingen, fotogalerij, prijzen
  • Via della Chiesa 25 Granaiola, 55022 Bagni di Lucca, Italië Italië - Bekijk op kaart
9,6 /10
Fantastisch
Type accommodatie: Vakantiehuis
Toon prijzen
Korte Beschrijving

La Balconata heeft uitzicht op de bergen, en biedt accommodatie met een tuin en een balkon, op 41 km van Treinstation Montecatini. De vakantiewoning beschikt over een terras en bevindt zich in een gebied waar je kunt wandelen, skiën en fietsen.

De vakantiewoning heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 2 badkamers met een bidet en een douche. Handdoeken en beddengoed worden bij de vakantiewoning verzorgd.

Bij de vakantiewoning kun je gebruikmaken van een barbecue.

Abetone/Val di Luce ligt op 43 km van La Balconata, en Toren van Pisa ligt 48 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Pisa Galileo Galilei ligt op 65 km van de accommodatie.

Faciliteiten
Onze faciliteit biedt een scala aan diensten om uw verblijf comfortabel en onvergetelijk te maken. Het hotel raadt wandelen in de omgeving aan, omdat het een geweldige manier is om de natuurlijke schoonheid van onze locatie te zien. Gasten van onze accommodatie kunnen rondlopen in de accommodatie of een wandeling maken in de omgeving. Er zijn ook veel wandelpaden in de buurt als u meer wilt ontdekken van wat de natuur te bieden heeft. Als u op zoek bent naar iets anders om te doen, bieden we ook wandeltochten en bezienswaardigheden. Neem vandaag nog contact met ons op om uw verblijf in onze geweldige accommodatie te boeken! Onze faciliteit heeft een goed ontworpen rookruimte. Onze kamers bieden een comfortabele plek om te rusten en te ontspannen - compleet met een uitnodigende zithoek. Welkom op ons prachtige pand!

Hotels in de buurt La Fuga (33 m), Casa in Borgo Antico "Rondine House" (107 m), Villa Rosalena (667 m), Bellavista apartment (682 m), Torre del Duca (877 m), Agriturismo la Torre (904 m), La Ninfa Hotel (921 m), Casa di Martini (985 m), Bridge Hotel (1.09 km), Casa Ulqini (1.15 km),

English Deutsch Français Español Català Italiano Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Čeština Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Belangrijke informatie

Laat van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen.
Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen.
Betaling vooraf per bankoverschrijving is vereist. Nadat je geboekt hebt, neemt de accommodatie contact met je op met betaalinstructies.
Beheerd door een particuliere host

Check beschikbare data
Type accommodatie
Huis met 3 SlaapkamersKamerbeschrijving
Meer
Kamerfoto's Huis met 3 Slaapkamers
Kamerfaciliteiten
  • Donskussen,
  • Kussen zonder veren,
  • Strijkapparaat,
  • Reinigingsproducten,
  • Hor,
  • Werkplek,
  • Babybedjes,
  • Luchtcirculatie,
  • Stopcontact naast het bed,
  • Openhaard,
  • Veiligheidskluis,
  • Privé toegang,
  • Droogrek voor kleding,
  • Kledinghanger,
  • Tegelvloer/marmeren vloer,
  • Geluiddichte kamers,
  • Wasautomaat,
  • Zitgedeelte,
  • Kledingkast,
  • Afvalbakken,
  • Verwarmingssysteem,
  • Zitbank
Badkamer
  • Handzeep,
  • Haardroger,
  • Privé badkamer,
  • Wc-douche,
  • Ligbad,
  • Badmantel,
  • Extra toilet,
  • Douchecabine,
  • Extra toilet,
  • Toiletrol,
  • Toilet,
  • Badkuip of douche
Media & Technologie
  • Radiotoestel,
  • Cd-afspeelapparaat
Eten & Drinken
  • Mobili da esterno,
  • Utensili da cucina,
  • Bollitore elettrico,
  • Zona pranzo all'aperto,
  • Frigorifero,
  • Seggiolone per bambini,
  • Forno tradizionale,
  • Fles mineraalwater,
  • Zona pranzo,
  • Cucina,
  • Macchina per il caffè,
  • Wijnglas,
  • Piano cottura,
  • Vers fruit,
  • Tavolo da pranzo,
  • Tostapane
Service & Extra's
  • Alarmklok,
  • Lakens en dekens,
  • Badhanddoeken
Buiten & Uitzicht
  • Veranda,
  • Balkon,
  • Bergzicht,
  • Terras,
  • Tuinzicht,
  • Panorama
Toegankelijkheid
  • Bovenste verdiepingen alleen bereikbaar via trap
Kenmerken gebouw
  • Vrijstaande woning
Entertainment en familiediensten
  • Veiligheidshekjes voor baby's,
  • Bordspellen en puzzels,
  • Boeken, dvd's en muziek voor kinderen
Veiligheid
  • Koolmonoxide detector,
  • Rookdetector
Schoonmaken & ontsmetten
  • Handontsmettingsmiddel

This holiday home provides a fireplace. This spacious holiday home comprises 1 living room, 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a bath and bathrobes. Meals can be prepared in the well-fitted kitchen, which comes with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The holiday home features a washing machine, a private entrance, soundproof walls as well as a terrace with garden views. The unit offers 3 beds.

Beoordelingen van La Balconata

Bij het kiezen van La Balconata, lees de beoordelingen van andere gasten.

Voeg beoordeling en beoordeling toe
Deel uw indrukken gerelateerd aan uw verblijf in deze plek
Review toevoegen

Prijzen bij La Balconata

Prijzen bij La Balconata beginnen vanaf:
Wilt u prijzen en de beste deals zien? Voeg uw data toe.

Toon prijzen

Faciliteiten in La Balconata

Algemeen Algemeen

Parkeerplaats, Toegestane huisdieren, Kosteloos parkeren, Beschikbare parkeermogelijkheden, Draadloos internet in de hele accommodatie

Activiteiten Activiteiten

Narciarstwo, Kajakarstwo, Wędrówki, Jazda na rowerze, Jazda konna

Diensten Diensten

Toegang tot internet, Draadloos internet, Gratis draadloos internet

Eten & Drinken Eten & Drinken

Barbecuefaciliteiten, Wijn/champagne beschikbaar

Diensten receptie Diensten receptie

Opslagruimte voor bagage, Factuur wordt verstrekt

Gemeenschappelijke ruimtes Gemeenschappelijke ruimtes

Tuinzone, Buitenterras, Buitenmeubilair

Entertainment en familiediensten Entertainment en familiediensten

Gezelschapsspellen/puzzels

Schoonmaakdiensten Schoonmaakdiensten

Strijkdienst, Dagelijkse reiniging

Overige Overige

Kamers zonder roken, Kamers voor gezinnen, Centrale verwarming, Gehele accommodatie rookvrij, Rookruimte, Voerbak voor huisdier

Veiligheid Veiligheid

Kluis, Rookdetector

Veiligheidsmaatregelen Veiligheidsmaatregelen

Medewerkers volgen alle veiligheidsrichtlijnen van de lokale overheid, Desinfecterende handgel beschikbaar in de accommodatie en gemeenschappelijke ruimtes, Verbanddoos beschikbaar, Gezichtsmaskers beschikbaar voor gasten

Internet Internet

Gratis draadloos internet! Internetdiensten zijn beschikbaar. WiFi is beschikbaar. Gratis WiFi is beschikbaar. WiFi is in alle gebieden beschikbaar.

Parkeerplaats La Balconata Parkeerplaats

Kosteloze parkeerplaats! Gratis parkeren is beschikbaar. Parkeren is beschikbaar op locatie.

Voorwaarden van La Balconata

Inchecken La Balconata Inchecken

Vanaf 16:00:00 Tot 23:00:00 uur

Uitchecken La Balconata Uitchecken

Vanaf 06:00:00 Tot 11:00:00 uur

Kinderen en extra bedden Kinderen en extra bedden

Kinderen van 0 tot 2 jaar verblijven gratis met kinderbedje. Gasten moeten minimaal 18 jaar oud zijn om in te checken. Wij verwelkomen kinderen van alle leeftijden.

Huisdieren Huisdieren

Huisdieren zijn niet toegestaan.

Gesproken talen Gesproken talen
   
Contactmethoden La Balconata Contactmethoden
☎ telefoon
@ E-mail

Attracties en locatie van La Balconata in Bagni di Lucca

 
Veelgestelde vragen
Wat zijn de GPS coördinaten (lengte- en breedtegraad) van La Balconata?

Kom in een mum van tijd dichter bij La Balconata met deze coördinaten! - 44.016979,10.573025

Biedt La Balconata gratis internet?

La Balconata ontvangt u - gratis internet is inbegrepen in uw verblijf!

Is er gratis parkeergelegenheid beschikbaar voor alle gasten van La Balconata?

U hoeft zich geen zorgen te maken over het vinden van een parkeerplaats tijdens uw verblijf in onze La Balconata accommodatie - ze bieden het gratis aan!

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij La Balconata?

Inchecken bij La Balconata begint bij 16:00:00 en uitchecken is vóór 11:00:00.

Hoe kan ik contact opnemen met La Balconata?

Zodra u een reservering heeft gemaakt bij La Balconata, zullen we de contactgegevens van uw gastheer delen, zodat u rechtstreeks contact met hen kunt opnemen.