Podle 14 hodnocení
L'Ozormo - Climatisée - Maison - Jardin se nachází v destinaci Amboise a nabízí terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování poskytuje zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Zámek Amboise se nachází 2,9 km odtud.
Tento prázdninový dům s klimatizací má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s troubou a mikrovlnnou troubou. V tomto prázdninovém domě jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
Zámek Clos Lucé se nachází 2,9 km od ubytování L'Ozormo - Climatisée - Maison - Jardin a Vlakové nádraží Amboise je 3,8 km daleko. Letiště Tours Val de Loire leží 42 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Studio 2 ATELIER VINCI (80 m), Studio 1 ATELIER VINCI (93 m), La roseraie (118 m), Mini maison au coeur de la Loire (193 m), Maison chaleureuse tout confort (425 m), L'Observatoire Sauvage - Amboise (497 m), Charmant T3 avec terrasse/jardin (558 m), Gîte La Patouille (594 m), La Quietude (729 m), La Chouette d'Amboise (757 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The holiday home's kitchen, which features an oven and a microwave, is available for cooking and storing food. The holiday home provides air conditioning, a washing machine, heating, a flat-screen TV, as well as garden views. The unit offers 4 beds.
Při výběru L'Ozormo - Climatisée - Maison - Jardin si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu L'Ozormo - Climatisée - Maison - Jardin začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Zahrada , Patio
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00
Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Přístup k L'Ozormo - Climatisée - Maison - Jardin nebyl nikdy jednodušší. S těmito souřadnicemi můžete rychle a přesně určit jeho polohu! - 47.402675,1.01044
Popadněte svůj notebook a připravte se na surfování – L'Ozormo - Climatisée - Maison - Jardin poskytuje hostům přístup k bezplatnému, vysokorychlostnímu internetu, takže mohou zůstat připojeni i na dovolené!
Užijte si parkování bez stresu během svého pobytu v našem hotelu - to vše díky nám!
Check-in v L'Ozormo - Climatisée - Maison - Jardin začíná na 16:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na L'Ozormo - Climatisée - Maison - Jardin, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — Gites Chateau le Bois, La Ferme du Paradis, Charmant T2 à Aix-les-bains !, L'Escale, Proche ville, Parking, Terrasse, Netflix, Studio,
Více destinací — Hotely v Monte Carlo, Hotely v Thyāngboche, Hotely v Thies, Hotely v Great Carrot Bay, Hotely v Orllan,









