Podle 34 hodnocení
L'oiseau bleu se nachází v destinaci Lucéram a nabízí zahradu a terasu. Klášter Cimiez se nachází 26 km odtud, MAMAC (Muzeum moderního a současného umění) 27 km a Avenue Jean-Médecin 28 km. Z ubytování se otevírá výhled do zahrady. Gare de Nice-Ville vlakové nádraží se nachází 28 km odtud a Château de Nice 29 km.
Koupelna je vybavená sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Cathédrale orthodoxe russe Saint-Nicolas se nachází 29 km od ubytování l'oiseau bleu a Allianz Riviera stadion 35 km. Letiště Nice Côte d'Azur leží 33 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování L'ecureuil de luceram (212 m), La Tiniera à Lucéram - Maison rénovée 2023- Terrasse - Wifi - Village des crèches (390 m), Jolie maison Lucéram (391 m), La Ferme des Cailletiers chez Marco (788 m), Chalet Chevreuil avec piscine privée (1.09 km), Tipi sous les étoiles option petit déjeuner et dîner (1.11 km), Chalet sur pilotis avec piscine privée (1.45 km), appartement 2 pieces a la montagne (4.35 km), La Mésange Charbonnière (5.79 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
The double room offers a tea and coffee maker, a dining area, a terrace with garden views as well as a private bathroom featuring a shower. The unit offers 1 bed.
Při výběru l'oiseau bleu si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu l'oiseau bleu začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování
Slunečníky nebo parasoly
Zahrada , Patio , Slunná terasa , Venkovní sezení
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Lékárnička k dispozici, K dispozici teploměry pro hosty
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení
Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování.
Od 16:00:00 Do 18:00:00
Od 10:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Přibližte se k l'oiseau bleu v žádném okamžiku s těmito souřadnicemi! - 43.884888,7.362018
Naše nemovitost nabízí bezplatné parkování pro hosty!
Check-in v l'oiseau bleu začíná na 16:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na l'oiseau bleu, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — Le clos, Gorgeous Home In Saint-Georges-De-Didon, Joli Appartement proche centre ville, Sublim apartment with AC next to Arc de Triomphe, Mini cocon 20m2 au Rêve D'azur plage de la Nartelle avec 1 chambre et sdb, 1 salon avec kitchenette, terrasse, piscine partagée, parking et BBQ,
Více destinací — Hotely v Petruše, Hotely v Cumayasa Kilómetros Diez, Hotely v Chheharta, Hotely v Macao, Hotely v Prievoz,






