Celkové hodnocení hotelu
L'Occitane se nachází v destinaci Lapalme a nabízí bezplatné Wi-Fi. Reserve Africaine de Sigean se nachází 13 km daleko, Abbaye de Fontfroide 27 km a Stade Gilbert Brutus 38 km.
Tento prázdninový dům s klimatizací má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.
Letiště Perpignan – Rivesaltes leží 36 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Gite de la Palme (16 m), Maison Massenet (35 m), Le colibri (36 m), La Barbacane (46 m), Jacobins-6 pers-Proche mer-Calme (47 m), La Bulle Carrée - Centre Historique médiéval - (47 m), la Palmette , NOUVEAU ! climatisée et wifi (67 m), Apparemment Résidence la palmeraie (81 m), Villa Manaha - 6pers - clim - proche plage (124 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
The holiday home's kitchen is available for cooking and storing food. The holiday home is fitted with a flat-screen TV, air conditioning, a washing machine, as well as heating. The unit offers 1 bed.
Při výběru L'Occitane si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu L'Occitane začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování.
Od 16:00:00
Od 07:00:00 Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 2 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Jste připraveni navštívit L'Occitane? Naše souřadnice vás tam dostanou během chvilky! - 42.974839,2.991376
L'Occitane nabízí maximální neomezený přístup k internetu pro všechny své hosty! Surfujte bez příplatku, aby byl váš pobyt ještě sladší.
Cestující na silnicích se radují! Naše nemovitost poskytuje bezplatné parkování, takže můžete být klidní s vědomím, že vaše auto je bezpečně zaparkováno po celou dobu vašeho pobytu.
Check-in v L'Occitane začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na L'Occitane, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Francie — Le Domaine du Préconil, Fleur Australe, Paris 2 - Vendôme - Rue Volney - 2 rooms, O Garibaldi, L'Éterlodge Cosy - Studio au pied des pistes à Chamrousse - Ski in - Ski out - 4 personnes,
Více destinací — Hotely v Otradnoe, Hotely v Nkolnda, Hotely v Vila Nova Sintra, Hotely v Anguillara Sabazia, Hotely v Traktor,









