Celkové hodnocení hotelu
Kembali se může pochlubit výhledem do zahrady a nabízí ubytování s venkovním bazénem a balkonem. Cape Byron Lighthouse se nachází přibližně 4 km odtud. Pláž Belongil Beach se nachází 700 metrů od tohoto ubytování s klimatizací. Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště.
Tento apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na bazén. Koupelna je vybavená sprchou, pračkou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem.
Kembali poskytuje venkovní gril.
Byron Bay Golf Course se nachází 4,8 km od ubytování Kembali a Big Prawn 34 km. Letiště Ballina Byron Gateway leží 25 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Palm Villa (0 m), Mata Hari (1 m), Arcadia (1 m), Beach Karma (1 m), The Crest Byron Bay (2 m), Sunset Palms (16 m), Ulysses - Heated pool walk to town & beach (16 m), KoKo's Beach House 4 (29 m), KoKos Beach House 3 (30 m),
No party policy.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
This spacious apartment consists of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower and free toiletries. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-equipped kitchen. The apartment also offers a barbecue. The air-conditioned apartment provides a flat-screen TV with streaming services, a washing machine, a private entrance, soundproof walls as well as garden views. The unit offers 3 beds.
Při výběru Kembali si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Kembali začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Bazén venkovní, Venkovní bazén (celoročně), Vyhrávaný bazén, Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Ohraničení kolem bazénu, Plavecký bazén, Koupací bazén
Garážové parkování
Vydání faktury
Venkovní sezení , Místa pro piknik
Prádelní služba
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. K dispozici je garážové parkování.
Od 15:00:00 Do 20:00:00
Od 01:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 21 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 400.00 AUD. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Objekt Kembali lze díky svým souřadnicím najít v mžiku oka! - -28.640035,153.606521
Kembali ví, jak udělat radost vašim hostům - nabízí bezplatné připojení k internetu! Tak směle do toho, využijte tohoto skvělého pohodlí a připojte se.
Kembali je snadné parkovací místo! Užijte si bezplatné parkování během svého pobytu u nás.
Check-in v Kembali začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Kembali, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Austrálie — The Hideout House, Earimil Villas - Waterfront, Waterfront Fishermans Cottage, Stylish House in Geelong for Large Family or Group, Marrbridge Home - Next to Morris Moor,
Více destinací — Hotely v Firminy, Hotely v Mindelo, Hotely v Tālaiyūttu, Hotely v Dieverbrug, Hotely v Contant,









