Podle 20 hodnocení
Kati 1 se nachází v destinaci Sveti Filip i Jakov a nabízí terasu a výhled do zahrady. Kornati Marina se nachází 2,6 km odtud a Muzeum dědictví Biograd 4 km. Ubytování poskytuje zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Iza Banja se nachází 400 metrů odtud.
Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a trouby a 1 koupelnu. Tento apartmán nabízí také TV s plochou obrazovkou a koupelnu s fénem.
Radnice Šibenik se nachází 47 km od ubytování Kati 1 a Barone Fortress 47 km. Letiště Zadar leží 19 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Tesy (2 m), Apartment TJK (4 m), Apartmani Roje Sveti Filip I Jakov (46 m), Apartments Rouge (52 m), Apartments Villa Agatha (59 m), Nice Apartment In Sveti Filip I Jakov (60 m), Nice Apartment In Sveti Filip I Jakov (60 m), Family-friendly apartments with swimming pool Sveti Filip i Jakov, Biograd - 20967 (79 m), Apartment Marigold (92 m), Lovely Apartment In Sveti Filip I Jakov (93 m),
Provozováno soukromým hostitelem
This air-conditioned apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a hairdryer. Guests can make meals in the kitchen that features a stovetop, a refrigerator and an oven. Guests can make the most of a terrace and garden views. The unit has 2 beds.
Při výběru Kati 1 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Kati 1 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Zahrada , Patio
Klimatizační zařízení
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 14:00:00 Do 00:00:00
Do 12:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 15 let.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
V žádném okamžiku najdete Kati 1 s těmito super užitečnými souřadnicemi! - 43.958296,15.43493
Naše nemovitost je zde, aby váš pobyt ještě jednodušší - nebudete se muset starat o parkovací poplatky při návštěvě nás!
Check-in v Kati 1 začíná na 14:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Kati 1, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Chorvatsko — Rooms Marinac, Apartments by the sea Starigrad, Paklenica - 6624, Nilda 2, Apartment Poseidon, Eagle’s Nest Villa,
Více destinací — Hotely v Los Camachos, Hotely v Puente Cascallares, Hotely v Mount Forest, Hotely v Micoud, Hotely v Ħal-Bajjada,








