K24homes nabízí ubytování v destinaci Nairobi. Národní muzeum Nairobi se nachází 12 km odtud, Kenyatta International Conference Centre 13 km a Windsor Golf & Country Club 6,1 km. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.
Tento apartmán má 1 ložnici, kuchyň s kompletním vybavením a 1 koupelnu. Apartmán má také koupelnu.
Karura Forest se nachází 8,5 km od ubytování K24homes a Muthaiga Golf Course 10 km od ubytování. Letiště Wilson leží 18 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Inferno Retreat at Royal surburbs by Tsavo (0 m), Haven Hideaway 1 Bedroom With free Parking (0 m), Blissful Studio Apartment (0 m), Captivating 1 Bedroom apartment (0 m), Royal Surbub by Tsavo (0 m), Micasa Hasienda Studio Apt (0 m), Leg2 (0 m), Larchwood Apartment (0 m), Attakai homes (0 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
The apartment has 1 bedroom, 1 bathroom and a kitchen. The apartment's kitchen is available for cooking and storing food. This apartment features a flat-screen TV. The unit has 1 bed.
Při výběru K24homes si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu K24homes začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 16:00:00
Od 09:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít K24homes? Už nehledejte - máme pro vás přesné souřadnice! Nyní přístup na toto místo nemohl být jednodušší. - -1.217004,36.887663
Už nehledejte - ubytovací zařízení nabízí hostům místa zdarma!
Check-in v K24homes začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na K24homes, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Keňa — The lit garden place, Upscale 2bd & 2ba Apt in Swara Ranch in Maiyan, Stunning 1 bedroom apartment, The JW Space, beautifully and elegantly furnished apartment with fully equipped gym, swimming pool ,private parking space ,,children playing ground and unbeatable city views in lavington,
Více destinací — Hotely v Salinas da Samba, Hotely v Cliftons, Hotely v Eros, Hotely v Zaltbommel, Hotely v Al Baha,






