Celkové hodnocení hotelu
Jasmine house se nachází v destinaci Sitia a nabízí patio, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Pláž Karabopetra se nachází 2,8 km daleko. Palmový háj Vai se nachází 18 km od ubytování Jasmine house.
Tento apartmán s klimatizací má 2 ložnice, kabelovou TV a kuchyň s lednicí a myčkou nádobí. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
Letiště Sitia Public leží 7 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Carissa house in Crete (16 m), Authentic Cretan Stone Windmill (28 m), Bougainvillea House in Crete (34 m), Villa Katerina Holiday Apartments (344 m), Casa di Demezzo (593 m), Enastron Apartments (746 m), Villa Isidora (1.58 km), Hotel Sea Breeze (1.67 km), Villa Trypitos (1.69 km), panorama view apartment (1.70 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The fireplace is the standout feature of this apartment. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-fitted kitchen. The apartment also comes with a barbecue. The spacious apartment features air conditioning, a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker, as well as a TV with cable channels. The unit has 3 beds.
Při výběru Jasmine house si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Jasmine house začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Zahrada
Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.
Od 14:00:00
Do 12:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let.
Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.
V žádném okamžiku najdete Jasmine house s těmito super užitečnými souřadnicemi! - 35.194569,26.15345
Jasmine house ví, jak zajistit, aby se jejich hosté cítili jako doma - s internetem zdarma nikdy nebudete příliš daleko od světa!
Máme pro vás podporu! Naši hosté mohou zaparkovat své auto u nás, bez ohledu na to, jak dlouho u nás zůstanou.
Check-in v Jasmine house začíná na 14:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Jasmine house, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Řecko — VILLA SUNSET 1, Photographers House, Balcony of Koroni, Villa Elena, Terpi House,
Více destinací — Hotely v Zarritʼapʼ, Hotely v Seef, Hotely v Le Souffleur, Hotely v Non-Pariel, Hotely v El Jurón,









