Isla 5 se nachází v destinaci San Isidro a poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Golf del Sur se nachází 9,4 km odtud a Aqualand 20 km. Apartmán se nachází v oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice, golfu, cyklistice a dalším aktivitám.
Tento apartmán s výhledem na město má 1 ložnici a 1 koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami a fénem. Apartmán má také kuchyň s dobrým vybavením včetně lednice, trouby a mikrovlnné trouby a koupelnu.
Los Gigantes se nachází 45 km od ubytování Isla 5 a Golf Las Americas je 19 km daleko. Letiště Tenerife Jih leží 4 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Isla 2 (0 m), Isla 3 (2 m), Isla 4 (5 m), TENERIFE LITTLE VILLAGE S (112 m), Tenerife Little Village Duplex (132 m), TENERIFE LITTLE VILLAGE 1D (138 m), Nido Andrea (177 m), Appartement FUN & SUN (199 m), San Isidro (216 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
The spacious apartment has 1 bedroom and 1 bathroom with a bath and free toiletries. In the well-equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. The apartment offers a washing machine, a private entrance, a coffee machine, a TV with cable channels, as well as city views. The unit has 1 bed.
Při výběru Isla 5 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Isla 5 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Wi-Fi v celém objektu
Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Turistika pěšky, Jízda na kole, Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Parkování na ulici
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Lékárnička k dispozici
Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 16:00:00 Do 20:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 25 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 100.00 EUR. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Jste připraveni navštívit Isla 5? Naše souřadnice vás tam dostanou během chvilky! - 28.074893,-16.556827
Ano, Isla 5 nabízí hostům internet zdarma.
Hosté ubytovaní v Isla 5 mohou využít bezplatné parkování - to je jen jedna z dalších výhod výběru této nemovitosti!
Check-in v Isla 5 začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Isla 5, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Apartamentos Puente Viesgo Anjana, Izpiliku, Espacio Room Fuerteventura, Jardines de Carvajal - Benalmadena costa - Apartamento, CT 237 - Carmenes Dream - Incredible Views,
Více destinací — Hotely v Sım, Hotely v Somerset, Hotely v Flora Pago Gardens, Hotely v Parika, Hotely v Kamalé,









