Podle 144 hodnocení
Inti Mar poskytuje zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Pláž Playa Los Clarines je 1 km odtud. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.
Všechny ubytovací jednotky mají satelitní TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu a kuchyň s kompletním vybavením včetně toustovače. Všechny ubytovací jednotky mají patio s výhledem do zahrady.
Casa de Isla Negra se nachází 7,8 km od ubytování Inti Mar. Mezinárodní letiště Santiago leží 103 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování CASA EN PALAFITO (73 m), Casa completa frente al mar y cerca Algarrobo (271 m), Bello Horizonte (310 m), Casa el Quisco norte (348 m), Apasibles Cabañas Quisco Norte (356 m), Amazing Hotel Boutique Spa house with jacuzzi (366 m), Depto primer piso Quisco Norte (500 m), Turquesa (588 m), Casas el Quisco norte (717 m), The Ocean Hostel (746 m),
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Boasting a private entrance, this holiday home includes 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a bath and a shower. The holiday home's kitchen, which has kitchenware and a toaster, is available for cooking and storing food. The holiday home offers a tea and coffee maker, a wardrobe, a barbecue, a flat-screen TV with cable channels, as well as garden views. The unit has 2 beds.
Featuring a private entrance, this holiday home consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. The holiday home's kitchen, which features kitchenware and a toaster, is available for cooking and storing food. The holiday home provides a tea and coffee maker, a wardrobe, a barbecue, a flat-screen TV with cable channels, as well as garden views. The unit offers 3 beds.
Při výběru Inti Mar si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Inti Mar začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Stolní tenisový stůl
Recepce otevřená 24 hodin
Zahrada , Patio
Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů
Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 00:00:00
Od 08:00:00 Do 11:00:00
Děti od 0 let platí 5.00 USD za noc při použití přistýlka. Děti ve věku od 0 do 1 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Chcete-li snadno najít svůj objekt Inti Mar, stačí zadat tyto souřadnice a než se nadějete, budete tam! - -33.37937,-71.691599
Připravte se na nenáročnou prohlídku - naše ubytování poskytuje hostům bezplatné parkoviště!
Check-in v Inti Mar začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Inti Mar, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.







