Ile de Re - 9 people - beach by foot - pool se nachází v destinaci Saint-Clément-des-Baleines a poskytne vám pohodové útočiště s terasou, venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi a službou concierge. Tento prázdninový dům poskytuje soukromý bazén, zahradu, neplacené soukromé parkoviště a možnost vlastního stravování.
Tento prázdninový dům má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice, myčky nádobí, pračky, trouby a mikrovlnné trouby.
Pokud budete chtít poznat zdejší oblast, můžete se v okolí věnovat cyklistice a Ile de Re - 9 people - beach by foot - pool vám může zajistit pronájem jízdního kola.
Pláž Plage de la Conche des Baleines se nachází 600 metrů od ubytování Ile de Re - 9 people - beach by foot - pool a Vlakové nádraží Gare de La Rochelle 41 km od ubytování. Letiště Ile de Re – La Rochelle leží 35 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování 520 Le Petit Phare Village House (140 m), À 750m des plages, jolie maison pour 4 (150 m), Maison Rétaise près de la Plage (182 m), La Maison du Gillieux (204 m), Magnifique maison refaite à neuf avec 5 chambres (221 m), Camping Les Perouses (262 m), Maison familiale pour 6, St Clément des Baleines (266 m), Rélocation vacances de la cote sauvage (285 m), Maison 5 chambres jusqu'à 10 pers - Proche Phare des Baleines - FR-1-835-17 (295 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This holiday home's special feature is the private pool. The well-fitted kitchen features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The spacious holiday home provides a washing machine, a private entrance, a coffee machine as well as a terrace with garden views. The unit offers 3 beds.
Při výběru Ile de Re - 9 people - beach by foot - pool si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Ile de Re - 9 people - beach by foot - pool začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Tenisové kurty, Sportovní rybolov, Stolní tenisový stůl, Windsurfingové vybavení, Kánoování, Jízda na kole, Jezdecké aktivity, Sporty na squash, Vodní sporty v hotelu, Pobřeží, Cyklistické výlety, Vaření lekce, Cvičení aerobiku
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Relaxační masáže, Bazén venkovní, Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Kosmetický salón, Kosmetické produkty, Odstraňování chloupků voskem, Líčení, Kadeřnické služby, Péče o nehty, Ošetření nohou, Úprava vlasů, Barvení vlasů, Styling vlasů, Péče o pokožku těla, Exfoliace, Tělové zábaly, Fototerapie, Posilovna, Lekce jógy, Fitness lekce, Individuální trenér, Plavecký bazén, Koupací bazén
Concierge služby, Vydání faktury
Zahrada , Patio
Denní pokojová služba
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Požární hlásiče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
Možnost bezhotovostní platby
Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 19:00:00
Do 09:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let platí 10.00 EUR za noc při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 500.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Chystáte se do Ile de Re - 9 people - beach by foot - pool? Dostaňte se tam okamžitě s těmito souřadnicemi! Najděte objekt rychlostí blesku a připravte se na nezapomenutelný zážitek. - 46.239211,-1.551471
Ile de Re - 9 people - beach by foot - pool má pro své hosty speciální pochoutku - internet zdarma! Nebojte se tedy překročení datových limitů během vašeho pobytu!
Ile de Re - 9 people - beach by foot - pool zajišťuje, že všichni jeho hosté mají vše, co potřebují - a to také znamená parkování zdarma!
Check-in v Ile de Re - 9 people - beach by foot - pool začíná na 16:00:00 a check-out je před 09:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Ile de Re - 9 people - beach by foot - pool, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Maison Nature & Espace Saint-Clément-des-Baleines, Camping Les Perouses Saint-Clément-des-Baleines, Maison 5 chambres jusqu'à 10 pers - Proche Phare des Baleines - FR-1-835-17 Saint-Clément-des-Baleines, Villa La Saliere Saint-Clément-des-Baleines, Villas Ré Locations Vacances Saint-Clément-des-Baleines,
Hotely - Francie — Élégant - Le RemarKable - Parking, Studio Confort pour 4 pers. proche Plage/Commerces - Châtelaillon-Plage - FR-1-706-1, L'Azalée d'Eden, Studio de charme, Maison de Campagne,
Více destinací — Hotely v Crupet, Hotely v Bukavu, Hotely v Thies, Hotely v The Bight Settlements, Hotely v Sion Farm,









