Fantastické
9,5 /10

Podle 64 hodnocení

Filtry
Podívejte se na mapu
Přidat recenzi
Nabídky

I Della 2, Milán

●●●●
Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • 7 Piazza Ernesto de Angeli, 20146 Milán, Itálie Itálie - Zobrazit na mapě
9,5 /10
Fantastické
Typ ubytování: Apartmán
Ukázat ceny
Rychlý popis

I Della 2 se nachází v Miláně a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Santa Maria delle Grazie se nachází 1,9 km odtud a Freska Poslední večeře 1,8 km. Kostel San Maurizio al Monastero Maggiore se nachází 2,9 km od tohoto apartmánu a Fiera Milano City 2,9 km.

Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a mikrovlnné trouby a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená bidetem a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.

CityLife se nachází 1,6 km od ubytování I Della 2 a MUDEC je 2,7 km od ubytování. Letiště Milán – Linate leží 12 km daleko.

Vybavení
Abychom zajistili bezpečnost všech našich hostů, v každém pokoji a společném prostoru horlivě dodržujeme protokoly sociálního distancování. Máme WiFi v každém pokoji, takže můžete použít internet, když vám to vyhovuje. Relaxujte s námi u sklenky vína! V našem Apartmán I Della 2 najdete zdarma, čisté sklenice na víno, které vám pomohou relaxovat a užít si svůj pobyt. Přijďte a zažijte nejlepší pohostinnost v našem objektu, .

Nedaleké hotely a jiné ubytování Luxury Loft Marghera (23 m), 2 Suite con 2 bagni privati - De Angeli Suites (23 m), Loft Elegante in Centro Milano In zona Signorile - Davanti alla Metro (23 m), CaseOspitali - DeAngeli, trilocale x5 con bagno nuovo a 7 fermate dal Duomo (55 m), CaseOspitali - DeAngeli Nest romantico bilocale di design in zona De Angeli, rinnovato e accessoriato (55 m), DEA DREAMS - Lofty Marghera (56 m), Just Urban Stays - Modern apartment - Trivulzio 3 (63 m), Case Ospitali - White Flat, spazioso bilocale di design in zona De Angeli, nuovo, elegante e accessoriato (82 m), Youhosty - De Angeli Apartment (83 m), Appartamento bijou in Marghera District (92 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Důležité informace

V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
Apartmán s 1 ložnicíPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Apartmán s 1 ložnicí
Vybavení pokoje
  • Pracovní stůl,
  • Dlažba/Mramorová podlaha,
  • Sezení,
  • Žehlička na prádlo,
  • Klimatizační zařízení,
  • Automatická pračka,
  • Koše na odpadky,
  • Čistící prostředky,
  • Rozkládací gauč,
  • Elektrický adaptér,
  • Zásuvka vedle postele,
  • Skříň či šatník,
  • Rozkládací pohovka,
  • Polštář bez peří,
  • Vytápění,
  • Dětské postýlky a lůžka,
  • Vysoušeč prádla
Koupelna
  • Vlasový šampon,
  • Toaleta, WC,
  • Toaletní sprcha,
  • Fén, vysoušeč vlasů,
  • Toaletní potřeby zdarma, zdarma hygienické potřeby,
  • Vana nebo sprcha, koupelna s vanou nebo sprchou,
  • Toaletní role,
  • Tělový gel,
  • Sprcha, sprchový kout,
  • Vlastní koupelna, soukromá koupelna
Média a technologie
  • Televize s plochým displejem,
  • Kabelové televizní kanály,
  • Televize,
  • Internetová videotéka (jako Netflix)
Jídlo a pití
  • Kuchyně,
  • Rychlovarný konvič,
  • Kávový přístroj,
  • Čajovar a kávovar,
  • Toustovač,
  • Kuchyňské náčiní,
  • Chladnička,
  • Vařič,
  • Mikrovlnka,
  • Skleničky na víno, sklenice na víno,
  • Stůl pro jídlo
Služby a další
  • Ložní prádlo,
  • Přístup pomocí klíče,
  • Osobní ručníky
Bezbariérový přístup
  • Celá ubytovací jednotka se nachází v přízemí
Charakteristika budovy
  • Byt v budově
Služby pro rodiny a zábava
  • Stolní hry a puzzle
Zabezpečení
  • Hasicí přístroj,
  • Požární detektor

This apartment includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and free toiletries. The well-fitted kitchen features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The apartment has tiled floors, a seating area with a flat-screen TV with streaming services, air conditioning, a washing machine, as well as a tea and coffee maker. The unit has 3 beds.

Hodnocení ubytování I Della 2

Při výběru I Della 2 si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu I Della 2

Ceny v hotelu I Della 2 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – I Della 2

Obecné Obecné

Wi-Fi v celém objektu

Služby Služby

Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi

Služby na recepci Služby na recepci

Osobní přihlašování/odhlašování, Vydání faktury

Různé Různé

Nekuřácké ubytování , Výtahová zařízení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení

Zabezpečení Zabezpečení

Požární hlásiče, Hasicí zařízení

Bezpečnost Bezpečnost

Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Lékárnička k dispozici

Fyzický odstup Fyzický odstup

Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Dodržování pravidel fyzického odstupu

Úklid a desinfekce Úklid a desinfekce

Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu

Internet Internet

Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.

Parkování I Della 2 Parkování

Parking information is not available.

Podmínky – I Della 2

Příjezd I Della 2 Příjezd

Od 15:00:00

Odjezd I Della 2 Odjezd

Do 12:00:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Děti ve věku od 0 do 2 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata Zvířata

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
     
Kontaktní údaje I Della 2 Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha I Della 2 v Milán

 
Často kladené dotazy
Jaké jsou GPS souřadnice (zeměpisná šířka a délka) I Della 2?

Souřadnice, které vám umožní rychle najít objekt I Della 2:. - 45.466276,9.148895

Poskytuje I Della 2 internet zdarma?

I Della 2 ví, jak těžké je být daleko od domova, takže pomáhá cestujícím zůstat připojeni k internetu zdarma!

Kdy se můžu v kempu I Della 2 ubytovat a kdy zase odhlásit?

Check-in v I Della 2 začíná na 15:00:00 a check-out je před 12:00:00.

Jak kontaktovat I Della 2?

Jakmile provedete rezervaci na I Della 2, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.