Podle 17 hodnocení
Hus Retro se nachází v destinaci Gryllefjord a nabízí ubytování s klimatizací, balkonem a bezplatným Wi-Fi. Z ubytování se otevírá výhled na město a výhled na moře.
Tento apartmán poskytuje terasu, 3 ložnice, obývací prostor a kuchyň s dobrým vybavením včetně lednice a myčky nádobí. V tomto apartmánu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
Letiště Bardufoss leží 108 km od ubytování.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
In the well-equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The spacious air-conditioned holiday home offers a flat-screen TV, a washing machine, a tea and coffee maker, a seating area as well as sea views. The unit has 5 beds.
Při výběru Hus Retro si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Hus Retro začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Domácí mazlíčci povoleni
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení
Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Parking information is not available.
Od 16:00:00 Do 23:00:00
Do 11:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
S těmito souřadnicemi můžete okamžitě ukázat na objekt Hus Retro! - 69.362868,17.052333
Hus Retro ví, jak zacházet se svými hosty dobře! Všichni hosté mají přístup k internetu zdarma - to je jen nabídka.
Check-in v Hus Retro začíná na 16:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Hus Retro, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Norsko — Pet Friendly Apartment In Hemsedal, Nusfjord Waterfront Rorbu 18, Lodge Orkanger - Spacious Comfort - Designed for family moments, Bright apartment with mountain views, Log Cabin With Views Of Jotunheimen,
Více destinací — Hotely v Chukhny, Hotely v Tocane-Saint-Apre, Hotely v The Brook, Hotely v Port-Gentil, Hotely v Caret Bay Estate,









