Podle 10 hodnocení
House Kaja se nachází v destinaci Ližnjan a nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Římský amfiteátr v Pule se nachází 11 km odtud, katedrála sv. Eufemie 47 km a Vižula Archaeological Site 4,5 km. Tento prázdninový dům má soukromý bazén, zahradu, venkovní gril, bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a možnost vlastního stravování.
Tento prázdninový dům s klimatizací má 3 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyň s lednicí a myčkou nádobí. V tomto prázdninovém domě jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.
MEMO Museum se nachází 11 km od ubytování House Kaja a Archaeological Museum of Istria 11 km od ubytování. Letiště Pula leží 15 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Ferienhaus mit Privatpool für 6 Personen ca 80 qm in Ližnjan, Istrien Südküste von Istrien (65 m), Ferienhaus für 4 Personen ca 50 qm in Ližnjan, Istrien Südküste von Istrien (314 m), House Marija 1801 (439 m), PABLO (470 m), Apartment AleMar (539 m), Apartment Mani (541 m), LAVE II cozy house (574 m), House Laura (583 m), House Adriana 1715 (592 m), Wonderful villa Antonici with private pool near Pula - WiiBuk (600 m),
Please note that a maximum of 2 pets is allowed per booking.Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
The pool with a view is a top feature of this holiday home. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the fully equipped kitchen. The holiday home also includes a barbecue. The air-conditioned holiday home features a flat-screen TV with satellite channels, a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker as well as garden views. The unit has 3 beds.
Při výběru House Kaja si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu House Kaja začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Bazén venkovní, Venkovní bazén (letní), Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Slunečníky nebo parasoly, Plavecký bazén, Koupací bazén
Parkování na ulici
Osobní přihlašování/odhlašování
Zahrada , Patio , Venkovní sezení , Místa pro piknik , Venkovní ohniště
Denní pokojová služba
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vstup pomocí klíče
Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 16:00:00 Do 18:00:00
Od 08:00:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Získejte souřadnice objektu House Kaja a dostaňte se tam okamžitě! Už nemusíte zdlouhavě hledat. - 44.836007,13.956266
House Kaja rozmazluje své hosty s bezplatným internetem, který jim umožní zůstat ve spojení během svého pobytu zde!
House Kaja dává hostům dárek parkování zdarma - jen jeden z dalších způsobů, jak si pobyt ještě zpříjemnit!
Check-in v House Kaja začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na House Kaja, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Chorvatsko — Studio apartment Milla, Cozy Home In Srima With Wifi, Zara 2, Modernes Ferienhaus Robinson In Dobropoljana, Villa A,
Více destinací — Hotely v Cerinza, Hotely v Stavning, Hotely v Sorang, Hotely v Ngerbodel, Hotely v Fourways,









