Fantastické
10,0 /10

Celkové hodnocení hotelu

Filtry
Podívejte se na mapu
Přidat recenzi
Nabídky

House Antonio in Miholascica (66-1), Miholašćica

●●●●
Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • 51556 Miholašćica, Chorvatsko Chorvatsko - Zobrazit na mapě
10,0 /10
Fantastické
Typ ubytování: Prázdninový dům
Ukázat ceny
Rychlý popis

House Antonio in Miholascica (66-1) se nachází v destinaci Miholašćica a poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Museum of Apoxyomenos se nachází 42 km odtud a Mali Lošinj autobusové nádraží 41 km. Ubytování nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Miholašćica se nachází 100 metrů odtud.

Tento prázdninový dům s klimatizací má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a mikrovlnné trouby a 2 koupelny. Koupelna je vybavená sprchou a fénem. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.

Fritzy Palace se nachází 42 km od ubytování House Antonio in Miholascica (66-1) a Hrad Lošinj 42 km.

Vybavení
Bydlíte u nás? Dbejte prosím na čistotu a čerstvost vzduchu - kouření je přísně zakázáno ve všech našich pokojích. Gril bude zajištěn naším personálem. Domácí zvířata jsou povolena v některých objektech, ale ne našich. V naší budově je mnoho alergií a škůdců, což ztěžuje soužití zvířat a našich hostů. Naše pokoje v objektu jsou vybaveny všemi potřebnými věcmi, včetně vysoušeče vlasů, takže můžete vždy vypadat co nejlépe! Udělejte si Váš pobyt příjemný - rezervujte si jeden z našich komfortních pokojů ještě dnes! Užijte si pohodlí a pohodlí, které poskytujeme.

Nedaleké hotely a jiné ubytování Holiday Home Antony (18 m), Apartment Agava (21 m), Holiday Home Krista (23 m), Apartment near Martinscica Catamaran Terminal in Mihojašcica (23 m), Apartments Alberta (26 m), Cozy Home In Miholascica With Wifi (31 m), House Meri (42 m), House Mihaela (72 m), Rooms FOREVER (122 m), Apartments FOREVER (125 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
Dům se dvěma ložnicemiPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Dům se dvěma ložnicemi
Vybavení pokoje
  • Bezpečnostní schránka,
  • Vytápění,
  • Klimatizační zařízení
Koupelna
  • Toaleta, WC,
  • Fén, vysoušeč vlasů,
  • Sprcha, sprchový kout,
  • Vana nebo sprcha, koupelna s vanou nebo sprchou,
  • Vlastní koupelna, soukromá koupelna
Média a technologie
  • Televize,
  • Satelitní televizní kanály
Jídlo a pití
  • Kuchyně,
  • Toustovač,
  • Čajovar a kávovar,
  • Kávový přístroj,
  • Grilovací zařízení,
  • Kuchyňské náčiní,
  • Rychlovarný konvič,
  • Mikrovlnka,
  • Chladnička
Služby a další
  • Ložní prádlo,
  • Osobní ručníky
Exteriér a výhled
  • Terasovitý prostor

This air-conditioned holiday home is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower. Guests will find a refrigerator, kitchenware, a microwave and a toaster in the fully equipped kitchen. The holiday home also has a barbecue. This holiday home features a tea and coffee maker, a safe deposit box, a TV with satellite channels and a terrace. The unit offers 3 beds.

Hodnocení ubytování House Antonio in Miholascica (66-1)

Při výběru House Antonio in Miholascica (66-1) si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu House Antonio in Miholascica (66-1)

Ceny v hotelu House Antonio in Miholascica (66-1) začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – House Antonio in Miholascica (66-1)

Obecné Obecné

Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu

Služby Služby

Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi

Jídlo a pití Jídlo a pití

Grilování

Společné prostory Společné prostory

Patio

Různé Různé

Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení

Zabezpečení Zabezpečení

Bezpečnostní schránka

Internet Internet

Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.

Parkování House Antonio in Miholascica (66-1) Parkování

Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.

Podmínky – House Antonio in Miholascica (66-1)

Příjezd House Antonio in Miholascica (66-1) Příjezd

Od 12:00:00 Do 18:00:00

Odjezd House Antonio in Miholascica (66-1) Odjezd

Do 10:00:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata Zvířata

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
               
Kontaktní údaje House Antonio in Miholascica (66-1) Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha House Antonio in Miholascica (66-1) v Miholašćica

 
Často kladené dotazy
Jaké jsou GPS souřadnice House Antonio in Miholascica (66-1)?

S několika jednoduchými souřadnicemi jste na cestě do House Antonio in Miholascica (66-1) v žádném okamžiku! Tak je popadněte a vydejte se na cestu - v této úžasné lokalitě na vás čeká spousta úžasných věcí. - 44.8033,14.3701

Je v zařízení House Antonio in Miholascica (66-1) k dispozici bezplatné Wi-Fi?

Pro ty, kteří chtějí zůstat ve spojení, House Antonio in Miholascica (66-1) - poskytují bezplatné Wi-Fi pro všechny své hosty!

Pokud by host zůstal v House Antonio in Miholascica (66-1), mohl by zaparkovat zdarma?

Hosté této nemovitosti mohou využít bezplatné parkování - jaký skvělý bonus!

V kolik hodin je v ubytování House Antonio in Miholascica (66-1) možné provést check-in a check-out?

Check-in v House Antonio in Miholascica (66-1) začíná na 12:00:00 a check-out je před 10:00:00.

Jak mohu kontaktovat House Antonio in Miholascica (66-1)?

Jakmile provedete rezervaci na House Antonio in Miholascica (66-1), sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.