Podle 787 hodnocení
Los Olmos nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a bezplatné kryté a venkovní parkoviště. Nachází se na hlavní silnici N-VI, 2,5 km od historického centra Luga a městských hradeb.
Los Olmos má vytápěné pokoje s TV. Ve vlastní koupelně najdete fén a toaletní potřeby na uvítanou.
Bar-kavárna a restaurace hotelu Olmos nabízí místní jídla a jsou bezbariérové. Speciality restaurace zahrnují grilované maso a domácí dezerty. K dispozici je také TV místnost.
Autobusy do centra Luga staví 50 metrů od hotelu Los Olmos. K dálnici A-6 se snadno dostanete autem.
Nedaleké hotely a jiné ubytování lucushouse I (538 m), lucushouse III (538 m), Lucus Dúplex (991 m), U-Hotel Darío Lugo (1.13 km), Apartamento Lugo Ciudad (1.26 km), Apartamento Viana Castelo (1.32 km), Hostal Fisterra (1.42 km), Hotel Forum Ceao (1.42 km), Apartamentos Forum Ceao (1.44 km), Mi Casa Dos (1.61 km),
This room comes with a TV and free Wi-Fi. The en suite bathroom is equipped with a hairdryer and welcome toiletries.
This room comes with a TV and free Wi-Fi. The en suite bathroom is equipped with a hairdryer and welcome toiletries.
Offering free toiletries, this twin room includes a private bathroom with a bath, a shower and a bidet. The twin room offers a wardrobe, a sofa, parquet floors, a flat-screen TV with cable channels, as well as mountain views. The unit has 2 beds.
Offering free toiletries, this family room includes a private bathroom with a bath, a shower and a bidet. The family room offers a flat-screen TV with cable channels, a wardrobe, a sofa, parquet floors as well as mountain views. The unit offers 3 beds.
Featuring free toiletries, this twin/double room includes a private bathroom with a bath, a shower and a bidet. The twin/double room features a flat-screen TV with cable channels, a wardrobe, a sofa, parquet floors as well as mountain views. The unit has 2 beds.
Providing free toiletries, this double room includes a private bathroom with a bath, a shower and a bidet. The double room provides a flat-screen TV with cable channels, a wardrobe, a sofa, parquet floors as well as mountain views. The unit offers 1 bed.
Při výběru Hotel Los Olmos si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Hotel Los Olmos začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Nápojový bar, Kavárna v hotelu
Garážové parkování, Parkovací místa pro handicapované
Recepce otevřená 24 hodin, Informace pro turisty, Skladování zavazadel, Concierge služby, Vydání faktury
Patio , Slunná terasa , Společenský prostor , Venkovní sezení
Denní pokojová služba
Společné prostory, Fax a kopírování
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Výtahová zařízení , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Strážení 24 hodin denně, Bezpečnostní signalizace, Požární hlásiče, Kamerový systém v společných prostorách, Venkovní bezpečnostní kamery, Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů, Lékárnička k dispozici, K dispozici roušky pro hosty
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu, Přepážky či jiné překážky mezi hosty a personálem v potřebných situacích
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dodržování pravidel fyzického odstupu v restauracích a jídelnách, Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní, Snídaňové balíčky na cesty
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. K dispozici je garážové parkování. Bezbariérové parkování je k dispozici.
Od 14:00:00 Do 20:00:00
Od 06:00:00 Do 12:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
2017 - 02
Recenze v jazyce: PL
Užitečné?
Recenze a hodnocení obsažené na těchto stránkách jsou subjektivními názory zákazníků a dodavatelů. Nevyjadřují ani neodrážejí názor společnosti ehotelsreviews.com.
Tyto názory nemusí vždy souhlasit s názory společnosti ehotelsreviews.com.
Rychle vyhledejte objekt Hotel Los Olmos pomocí těchto souřadnic! Díky nim budete moci rychle najít cestu přímo tam. - 43.033172,-7.574561
Pokud jste hostem Hotel Los Olmos, připravte se na nejlepší vybavení - jako je internet zdarma! Zůstaňte ve spojení a udělejte svůj pobyt nezapomenutelným.
Když zůstanete v Hotel Los Olmos, vaše obavy z parkování zmizí - je to tam!
Check-in v Hotel Los Olmos začíná na 14:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Hotel Los Olmos, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — La Cantina de Daniel, Apartamentos Alberto Lista 9, Valentino, Marine Break by Fidalsa, Luxury Villa Aqua 5 st Altaona Golf,
Více destinací — Hotely v Ngatangiia, Hotely v Tóalmás, Hotely v Oulad Berhil, Hotely v Sikun Shikfainot, Hotely v Matopos,