Velmi dobré
8,1 /10

Podle 314 hodnocení

Filtry
Podívejte se na mapu
Přidat recenzi
Hledat v okolí na dnešní noc
Nabídky

Hotel La Fonda del Califa, Arcos de la Frontera

Rezervace, ubytování, recenze hostů, fotogalerie, ceny
  • Corredera, 83, 11630 Arcos de la Frontera, Španělsko Španělsko - Zobrazit na mapě
8,1 /10
Velmi dobré
Typ ubytování: Hotel
Ukázat ceny
Rychlý popis

Hotel La Fonda del Califa se nachází v destinaci Arcos de la Frontera. Montecastillo Golf Resort se nachází 25 km daleko a Arcos Gardens 8,6 km. Tento hotel s 1 hvězdičkou nabízí bankomat, službu concierge a bezplatné Wi-Fi. Některé pokoje disponují balkonem s výhledem na město.

V ubytování Hotel La Fonda del Califa mají všechny pokoje psací stůl. Pokoje v ubytování Hotel La Fonda del Califa mají vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami, TV s plochou obrazovkou a klimatizaci a některé pokoje mají také terasu. Všechny pokoje v ubytování Hotel La Fonda del Califa mají v ceně ložní prádlo a ručníky.

Během pobytu v ubytování Hotel La Fonda del Califa se můžete v destinaci Arcos de la Frontera a okolí věnovat různým aktivitám, jako je například peší turistika, rybaření a cyklistika.

Circuito Permanente de Jerez se nachází 24 km od ubytování Hotel La Fonda del Califa a Villamarta Theatre 32 km od ubytování. Letiště Jerez leží 32 km daleko.

Vybavení
Aby bylo naše ubytování Hotel La Fonda del Califa bezpečným a příjemným místem pro všechny, snažíme se udržovat správné sociální distancování mezi hosty. Dodržováním těchto pravidel si každý může vychutnat vytvořené komfortní prostředí! Naše ubytování poskytuje dokonalý zážitek tím, že důkladně dezinfikuje každý pokoj po každém pobytu. Abychom vám zaručili klid, používáme moderní čisticí protokoly a produkty schválené EPA pro nejvyšší ochranu! Odložte prosím kabát stylově v našich pohodlných pokojích - vše zdobené elegantním a stylovým ramínkem! Využijte dnešek na maximum! Využijte svůj čas a navštivte nás - nebudete litovat.

Nedaleké hotely a jiné ubytování Apartamentos Corredera 3 (20 m), Apartamento corredera 1 (20 m), Apartamentos Corredera 4 (21 m), Apartamentos Corredera 2 (23 m), CasaElbarranko (34 m), Boutique Suites (35 m), Hotel Posada de las Cuevas (38 m), Casa MariSol (63 m), Casa Boliches32 (70 m), Apartamento-cueva Mi Rincón (81 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Důležité informace

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Zobrazit volné temíny
Typy pokojů / apartmánů
Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemiPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
Vybavení pokoje
  • Dlažba/Mramorová podlaha,
  • Čistící prostředky,
  • Pracovní stůl,
  • Vytápění,
  • Antialergický polštář,
  • Ramínka na oblečení,
  • Zásuvka vedle postele,
  • Dětské postýlky a lůžka,
  • Skříň či šatník,
  • Klimatizační zařízení
Koupelna
  • Fén, vysoušeč vlasů,
  • Vana, koupací vana,
  • Toaleta, WC,
  • Toaletní role,
  • Tělový gel,
  • Toaletní potřeby zdarma, zdarma hygienické potřeby,
  • Vlastní koupelna, soukromá koupelna,
  • Koupelová čepice,
  • Vana nebo sprcha, koupelna s vanou nebo sprchou,
  • Vlasový šampon,
  • Toaletní sprcha
Média a technologie
  • Televize s plochým displejem,
  • Televize,
  • Rozhlas
Služby a další
  • Ložní prádlo,
  • Probuzení službou,
  • Osobní ručníky,
  • Budíková služba/Despertador,
  • Přístup pomocí klíče
Exteriér a výhled
  • Výhled do klidné uličky,
  • Rozhled,
  • Výhled na historickou památku,
  • Výhled na městskou část,
  • Výhled na horský masiv
Bezbariérový přístup
  • Vyšší podlaží jsou dostupná pouze po schodišti,
  • Celá ubytovací jednotka je přizpůsobena pro vozíčkáře
Fyzický odstup
  • Pokoj s vlastní klimatizační jednotkou
Úklid a desinfekce
  • Dezinfekční prostředek na ruce

This air-conditioned room features free WiFi, a flat screen TV and a private bathroom.

Jednolůžkový pokojPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Jednolůžkový pokoj

This air-conditioned room features a large double bed, free WiFi, and flat-screen TV.

Třílůžkový pokojPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Třílůžkový pokoj

This air-conditioned room features 1 double bed or 2 single beds, as well as an additional single bed. There is a private bathroom, free WiFi, a flat-screen TV and great views of Andalucía's white villages.

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a terasouPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a terasou

This air-conditioned room has a Queen-size bed, flat-screen TV, and free WiFi.

Double InteriorPopis pokoje
více
Fotografie pokoje Double Interior

This interior-facing room features heating and air conditioning. It comes with a bathroom, a flat-screen TV and free WiFi.

Hodnocení ubytování Hotel La Fonda del Califa

Při výběru Hotel La Fonda del Califa si přečtěte recenze ostatních hostů.

Přidat recenzi a hodnocení
Sdílejte své dojmy související s pobytem v tomto místě
Přidat recenzi

Ceny v hotelu Hotel La Fonda del Califa

Ceny v hotelu Hotel La Fonda del Califa začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.

Ukázat ceny

Vybavení – Hotel La Fonda del Califa

Obecné Obecné

Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Wi-Fi v celém objektu

Aktivity Aktivity

Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Sportovní rybolov, Kánoování, Turistika pěšky, Jízda na kole, Jezdecké aktivity, Procházky pěšky

Služby Služby

Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi

Jídlo a pití Jídlo a pití

Nápojový automat, Víno a šampaňské

Bazén a wellness Bazén a wellness

Relaxační masáže

Doprava Doprava

Transfer z/na letiště, Kyvadlová doprava za příplatek, Transfer z letiště za poplatek, Garážové parkování, Parkovací místa pro handicapované, Kyvadlový autobus

Služby na recepci Služby na recepci

Rychlé přihlášení a odhlášení, Informace pro turisty, Skladování zavazadel, Bankovní automat, Concierge služby, Osobní přihlašování/odhlašování, Vydání faktury

Služby pro rodiny a zábava Služby pro rodiny a zábava

Péče o děti / dětské služby

Úklidová služba Úklidová služba

Prádelní služba, Čištění šatstva, Žehlící služba, Denní pokojová služba

Zázemí pro business Zázemí pro business

Fax a kopírování

Různé Různé

Nekuřácké ubytování , Bezbariérový přístup , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení , Vyhrazený prostor pro kuřáky, Přístup pro vozíčkáře, Vstup pomocí klíče

Zabezpečení Zabezpečení

Strážení 24 hodin denně, Kamerový systém v společných prostorách, Hasicí zařízení

Bezpečnost Bezpečnost

Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů, Lékárnička k dispozici, Dostupná zdravotní péče, K dispozici teploměry pro hosty, K dispozici roušky pro hosty

Fyzický odstup Fyzický odstup

Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu

Úklid a desinfekce Úklid a desinfekce

Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu

Internet Internet

Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.

Parkování Hotel La Fonda del Califa Parkování

K dispozici je garážové parkování. Bezbariérové parkování je k dispozici.

Podmínky – Hotel La Fonda del Califa

Příjezd Hotel La Fonda del Califa Příjezd

Od 12:00:00 Do 22:00:00

Odjezd Hotel La Fonda del Califa Odjezd

Od 09:00:00 Do 10:00:00

Děti a přistýlky Děti a přistýlky

Děti od 0 let platí 25.00 EUR za noc při použití přistýlka. Děti ve věku od 0 do 2 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata Zvířata

Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.

Personál hovoří těmito jazyky: Personál hovoří těmito jazyky:
               
Kontaktní údaje Hotel La Fonda del Califa Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Atrakce a poloha Hotel La Fonda del Califa v Arcos de la Frontera

 
Často kladené dotazy
Jaké jsou zeměpisné souřadnice (GPS) společnosti Hotel La Fonda del Califa?

Přibližte se k Hotel La Fonda del Califa v žádném okamžiku s těmito souřadnicemi! - 36.750896,-5.812041

Má Hotel La Fonda del Califa přístup k internetu zdarma?

Pokud jste hostem Hotel La Fonda del Califa, připravte se na nejlepší vybavení - jako je internet zdarma! Zůstaňte ve spojení a udělejte svůj pobyt nezapomenutelným.

V kolik hodin je v ubytování Hotel La Fonda del Califa možné provést check-in a check-out?

Check-in v Hotel La Fonda del Califa začíná na 12:00:00 a check-out je před 10:00:00.

Jak kontaktovat Hotel La Fonda del Califa?

Jakmile provedete rezervaci na Hotel La Fonda del Califa, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.