Score uit 2004 beoordelingen
Hotel Cavour ligt in het centrum van Olbia, het belangrijkste zee- en luchtvaartknooppunt van Sardinië. Hier bevindt u zich om precies te zijn aan het eind van een diepe baai, goed beschut tegen de zee en de wind. In de lobby van Cavour kunt u gratis internetten. Ook WiFi is er gratis te gebruiken.
De oude binnenstad van Olbia biedt mooie kerken, zoals de karakteristiek Galluraanse parochiekerk uit de 18e eeuw in San Paolo. Of u brengt een bezoek aan de interessante, granieten basiliek van San Simplicio, uit de 11e eeuw. Ook de ruïnes van het massieve en landelijke fort Castel Pedreso, in de buurt van de luchthaven, zijn de moeite van het bezichtigen waard.
Op een paar minuten afstand van het hotel treft u een paar van de mooiste stranden van de Costa Smeralda aan.
Na een dagtocht in de omgeving of een dag op het strand kunt u in Hotel Cavour genieten van de smaakvol ingerichte kamers, met privéfaciliteiten.
De kers op de taart van uw vakantie kunt u vinden in het restaurant tegenover het hotel. Daar kunt u uw hart ophalen met klassiek Sardijnse gerechten, inclusief zeebanket.
Hotels in de buurt CAVOUR ROOMS (17 m), Luxury Renovated Ground Floor 1BR Suite - Best of the Best - Historical Centre (20 m), Superior 1BR Apartment - Fully Renovated & Equipped - Prime Centre location - Garibaldi#2 - Parking (20 m), Luxurious 1BR Apartment - Historical Centre - Fully Equipped & Renovated - Garibaldi#3 (20 m), Luxurious Garibaldi Penthouse - Big Terrace - Great view - Renovated - Historical Centre (20 m), Back to the past (21 m), Hotel Terranova (24 m), HOTIDAY Room Collection - Olbia Wallure (42 m), Domus Regia (48 m), Hotel Regina Elena (50 m),
Houd er rekening mee dat het hotel zich in een autoluwe zone bevindt. U wordt aangeraden voor aankomst contact op te nemen met het hotel voor meer informatie.
Air-conditioned room with a hairdryer and free toiletries in the private bathroom.
Air-conditioned room with a hairdryer and free toiletries in the private bathroom.
Air-conditioned room with a hairdryer and free toiletries in the private bathroom.
Air-conditioned room with a hairdryer and free toiletries in the private bathroom.
Houd er rekening mee dat het kamer- en bedtype bij het inchecken worden toegewezen op basis van beschikbaarheid. Je kunt worden gevraagd om tijdens het verblijf van kamer te wisselen, en kamertypes kunnen afwijken.
Bij het kiezen van Hotel Cavour, lees de beoordelingen van andere gasten.
Prijzen bij Hotel Cavour beginnen vanaf:
Wilt u prijzen en de beste deals zien? Voeg uw data toe.
Parkeerplaats, Toegestane huisdieren, Kosteloos parkeren, Beschikbare parkeermogelijkheden, Privé parkeerplaats, Draadloos internet in de hele accommodatie
Toegang tot internet, Draadloos internet, Gratis draadloos internet
Kamerservice, Ontbijt in de kamer
Parkeerplaats voor gehandicapten
Receptie 24 uur per dag, Opslagruimte voor bagage, Factuur wordt verstrekt
Dagelijkse reiniging
Fax- / kopieermachine
Kleine supermarkt beschikbaar
Kamers zonder roken, Faciliteiten voor mindervaliden, Kamers voor gezinnen, Lift aanwezig, Centrale verwarming, Klimaatregeling, Toegang met sleutels
24-uurs beveiliging, Beveiligingswaarschuwing, Rookdetector, Brandblusapparaten
Medewerkers volgen alle veiligheidsrichtlijnen van de lokale overheid, Geen gemeenschappelijke schrijfmaterialen zoals gedrukte menu's, tijdschriften, pennen en papier, Desinfecterende handgel beschikbaar in de accommodatie en gemeenschappelijke ruimtes, Verbanddoos beschikbaar, Thermometers voor gasten, aangeboden door de accommodatie
Contactloze in- en uitcheckprocedure, Betaling zonder contant geld mogelijk, Naleving van afstandsregels, Schermen of fysieke afscheidingen tussen medewerkers en gasten in relevante ruimtes
Toepassing van chemische schoonmaakmiddelen tegen het coronavirus, Linnengoed, handdoeken en wasgoed gewassen volgens de richtlijnen van de lokale overheid, Gastenverblijf wordt na elk verblijf ontsmet, Gastenverblijf wordt na reiniging verzegeld voor gebruik, De accommodatie wordt schoongemaakt door een gespecialiseerd schoonmaakbedrijf, Gasten kunnen de schoonmaakdienst van hun verblijf tijdens hun verblijf opzeggen
Maatregelen voor afstand houden in eetgedeeltes, Maaltijden kunnen naar de gastenkamers gebracht worden, Alle servies, glazen, bestek en andere tafelaccessoires worden gedesinfecteerd
Gratis draadloos internet! Internetdiensten zijn beschikbaar. WiFi is beschikbaar. Gratis WiFi is beschikbaar. WiFi is in alle gebieden beschikbaar.
Kosteloze parkeerplaats! Gratis parkeren is beschikbaar. Parkeren is beschikbaar op locatie. Privéparkeren is beschikbaar. Toegankelijk parkeren is beschikbaar.
Vanaf 14:00:00 Tot 00:00:00 uur
Tot 11:00:00 uur
Kinderen vanaf 18 jaar betalen 20.00 EUR per nacht met extra bed. Kinderen van 0 tot 4 jaar verblijven gratis met kinderbedje. Gasten moeten minimaal 18 jaar oud zijn om in te checken. Wij verwelkomen kinderen van alle leeftijden.
Huisdieren zijn toegestaan. Er kunnen extra kosten in rekening worden gebracht.
2017 - 08
Beoordelingen in taal: PL
Nuttig?
Beoordelingen op deze site zijn de persoonlijke meningen van klanten en leveranciers, en niet die van ehotelsreviews.com.
Dit zijn géén beoordelingen van medewerkers van Booking.com of van gasten die in het hotel hebben verbleven die niet via ehotelsreviews.com hebben gereserveerd.
Kom in een mum van tijd dichter bij Hotel Cavour met deze coördinaten! - 40.923145,9.500728
Bij Hotel Cavour begrijpen we de noodzaak om verbonden te blijven tijdens uw verblijf. Daarom profiteren alle gasten van gratis internet om u te helpen in contact te blijven met vrienden en familie thuis!
Trakteer uzelf op een verblijf in Hotel Cavour en laat uw autozorgen achter - ze geven u gratis parkeergelegenheid, zodat u zich kunt concentreren op al het plezier!
Inchecken bij Hotel Cavour begint bij 14:00:00 en uitchecken is vóór 11:00:00.
Zodra u een reservering heeft gemaakt bij Hotel Cavour, zullen we de contactgegevens van uw gastheer delen, zodat u rechtstreeks contact met hen kunt opnemen.
Hotels in Italië — Dimora Pascali - "Home & Breakfast", La Torretta, Nobile House, Monolocale Adelaide Abbadesse Guest House, Alloggio Turistico Stefy,
Meer bestemmingen — Hotels in Villa Martín Colchak, Hotels in Port-Salut, Hotels in Majuro, Hotels in Dār Sawdāʼ, Hotels in Kairakum,




