Fantastisch
9,0 /10

Score uit 436 beoordelingen

Samenvatting beoordelingen

Algemeen

4.5

Activiteiten

4.0

Diensten

5.0
Filters
Beoordelingen
Review toevoegen
Controleer locatie
Deals

Hotel & Auberge le Journal, St. Wendel

★★★
Reserveren, accommodaties, gastenbeoordelingen, fotogalerij, prijzen
  • Schillerstrasse 5 - 9, 66606 St. Wendel, Duitsland Duitsland - Bekijk op kaart
9,0 /10
Fantastisch
Type accommodatie: Hotel
Toon prijzen
Korte Beschrijving

Hotel & Auberge le Journal ligt op een centrale plek in Sankt Wendel. Het biedt overal gratis WiFi en een grote tuin met een terras.

De kamers in Hotel & Auberge le Journal hebben elk een televisie en een eigen badkamer. Ze bieden ook anti-allergeen beddengoed.

Er wordt elke dag een vers ontbijtbuffet geserveerd in de ontbijtzaal met Toscaans thema. Het restaurant van het hotel serveert een verscheidenheid aan regionale en internationale specialiteiten. Het ligt op 400 meter van de accommodatie, in het centrum van de stad.

In de omgeving kunt u populaire bezienswaardigheden bezoeken zoals de Wendalinusbasiliek, op 450 meter van het hotel. De Bostalsee is met de auto in 20 minuten te bereiken. Daar vindt u ook een verzameling standbeelden die bekend staat als de 'Beeldenstraat'.

Het treinstation van Sankt Wendel bevindt zich op 500 meter van Hotel & Auberge le Journal. De accommodatie ligt op 25 minuten rijden van de snelweg A1 en biedt gratis privéparkeergelegenheid.

Faciliteiten
Als u op zoek bent naar een plek om uw waardevolle spullen op te slaan tijdens uw vakantie, is de faciliteit hier om u te helpen. Onze kluis is beschikbaar voor gasten en biedt een veilige manier om uw bezittingen veilig te houden. Maak je geen zorgen over het inpakken van extra bagage - neem alleen mee wat je nodig hebt en laat de rest aan onze zorg over. Heeft u vragen? Neem vandaag nog contact met ons op en we beantwoorden ze graag. Geen parkeerhoofdpijn meer! Onze gasten kunnen gerust zijn, wetende dat we gratis, comfortabele stoelen voor hun voertuigen aanbieden. Onze badkamer biedt een luxe badervaring dankzij de ruime regendouches. Ontspan en kom tot rust na een lange dag in ons state-of-the-art instrument! Door een kamer bij ons te boeken, wint u het meeste! Geniet van onze betaalbare prijzen en bewaar blijvende herinneringen aan uw verblijf.

Hotels in de buurt Ferienwohnung Brigitte Leist (247 m), Domhotel (286 m), Angel's - das hotel am fruchtmarkt (404 m), Ferienwohnung Villa Wolke (422 m), Lisbeth (427 m), Wendelin (430 m), Ferienwohnung Balduin (454 m), Charmante Wohnung im Stadtkern, St Wendel (497 m), Ferienwohnung Steffen (500 m), Casa Maria App. Maria (772 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Polski Português Norsk Suomi Svenska Dansk Čeština Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Belangrijke informatie

Laat van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Check beschikbare data
Type accommodatie
Tweepersoonskamer met 1 of 2 BeddenKamerbeschrijving
Meer
Kamerfoto's Tweepersoonskamer met 1 of 2 Bedden
Kamerfaciliteiten
  • Anti-allergeen,
  • Houten vloer of parket,
  • Stopcontact naast het bed,
  • Werkplek,
  • Verwarmingssysteem,
  • Babybedjes,
  • Afvalbakken,
  • Kledingkast
Badkamer
  • Handzeep,
  • Toilet,
  • Haardroger,
  • Privé badkamer,
  • Badmuts,
  • Toiletrol,
  • Douchecabine,
  • Gratis verzorgingsproducten
Media & Technologie
  • Platte televisie,
  • Radiotoestel,
  • Kabeltelevisiezenders,
  • Televisie
Eten & Drinken
  • Mobili da esterno,
  • Wijnglas,
  • Fles mineraalwater,
  • Wijn of mousserende wijn
Service & Extra's
  • Wekservice/wekkerradio,
  • Alarmklok,
  • Badhanddoeken,
  • Toegang met sleutel,
  • Wekoproep,
  • Lakens en dekens
Buiten & Uitzicht
  • Zicht op een rustige straat
Indeling
  • Venster
Toegankelijkheid
  • Bovenste verdiepingen alleen bereikbaar via trap
Entertainment en familiediensten
  • Boeken, dvd's en muziek voor kinderen
Veiligheid
  • Rookdetector,
  • Brandblusapparaat
Schoonmaken & ontsmetten
  • Handontsmettingsmiddel

This room features free WIFi, TV and a private bathroom.

EenpersoonskamerKamerbeschrijving
Meer
Kamerfoto's Eenpersoonskamer

This room features free WIFi, TV and a private bathroom.

Comfort TweepersoonskamerKamerbeschrijving
Meer
Kamerfoto's Comfort Tweepersoonskamer

This spacious room features free WiFi, TV and a private bathroom.

Beoordelingen van Hotel & Auberge le Journal

Bij het kiezen van Hotel & Auberge le Journal, lees de beoordelingen van andere gasten.

Voeg beoordeling en beoordeling toe
Deel uw indrukken gerelateerd aan uw verblijf in deze plek
Review toevoegen Beoordelingen

Prijzen bij Hotel & Auberge le Journal

Prijzen bij Hotel & Auberge le Journal beginnen vanaf:
Wilt u prijzen en de beste deals zien? Voeg uw data toe.

Toon prijzen

Faciliteiten in Hotel & Auberge le Journal

Algemeen Algemeen

Parkeerplaats, Toegestane huisdieren, Kosteloos parkeren, Beschikbare parkeermogelijkheden

Activiteiten Activiteiten

Pole golfowe (w promieniu 3 km), Wędkarstwo, Surfowanie, Kajakarstwo, Wędrówki, Jazda na rowerze, Nurkowanie, Jazda konna, Nurkowanie z rurką

Diensten Diensten

Toegang tot internet, Draadloos internet, Gratis draadloos internet

Eten & Drinken Eten & Drinken

Lunchpakketten, Speciale dieetmenu's (op verzoek), Automaat voor frisdranken, Automaat voor snacks, Wijn/champagne beschikbaar

Vervoer Vervoer

Straatparkeren, Parkeerplaats voor gehandicapten

Diensten receptie Diensten receptie

Opslagruimte voor bagage

Schoonmaakdiensten Schoonmaakdiensten

Dagelijkse reiniging

Zakelijke faciliteiten Zakelijke faciliteiten

Fax- / kopieermachine

Overige Overige

Kamers zonder roken, Faciliteiten voor mindervaliden, Kamers voor gezinnen, Centrale verwarming, Allergievrije kamer, Gehele accommodatie rookvrij, Rookruimte, Toegankelijk voor rolstoelen, Toilet met steunbeugels, Verhoogd toilet, Toegang met sleutels

Veiligheid Veiligheid

Kluis, Rookdetector, Brandblusapparaten

Veiligheidsmaatregelen Veiligheidsmaatregelen

Medewerkers volgen alle veiligheidsrichtlijnen van de lokale overheid, Desinfecterende handgel beschikbaar in de accommodatie en gemeenschappelijke ruimtes, Gezondheidscontroleprocedures voor gasten, Verbanddoos beschikbaar, Toegang tot medische professionals, Gezichtsmaskers beschikbaar voor gasten

Afstandsmaatregelen Afstandsmaatregelen

Contactloze in- en uitcheckprocedure, Betaling zonder contant geld mogelijk, Naleving van afstandsregels, Schermen of fysieke afscheidingen tussen medewerkers en gasten in relevante ruimtes

Schoonmaken & ontsmetten Schoonmaken & ontsmetten

Toepassing van chemische schoonmaakmiddelen tegen het coronavirus, Linnengoed, handdoeken en wasgoed gewassen volgens de richtlijnen van de lokale overheid, Gastenverblijf wordt na elk verblijf ontsmet, Gasten kunnen de schoonmaakdienst van hun verblijf tijdens hun verblijf opzeggen

Veiligheid rondom eten & drinken Veiligheid rondom eten & drinken

Maatregelen voor afstand houden in eetgedeeltes, Maaltijden kunnen naar de gastenkamers gebracht worden, Alle servies, glazen, bestek en andere tafelaccessoires worden gedesinfecteerd, Ontbijt in meeneemverpakkingen, Afgeleverde maaltijden zijn veilig afgedekt

Internet Internet

Gratis draadloos internet! Internetdiensten zijn beschikbaar. WiFi is beschikbaar. Gratis WiFi is beschikbaar.

Parkeerplaats Hotel & Auberge le Journal Parkeerplaats

Kosteloze parkeerplaats! Gratis parkeren is beschikbaar. Parkeren is beschikbaar op locatie. Straatparkeren is beschikbaar. Toegankelijk parkeren is beschikbaar.

Voorwaarden van Hotel & Auberge le Journal

Inchecken Hotel & Auberge le Journal Inchecken

Vanaf 15:00:00 Tot 18:00:00 uur

Uitchecken Hotel & Auberge le Journal Uitchecken

Vanaf 08:00:00 Tot 11:00:00 uur

Kinderen en extra bedden Kinderen en extra bedden

Kinderen van 0 tot 2 jaar verblijven gratis met kinderbedje. Gasten moeten minimaal 18 jaar oud zijn om in te checken. Wij verwelkomen kinderen van alle leeftijden.

Huisdieren Huisdieren

Huisdieren zijn niet toegestaan.

Gesproken talen Gesproken talen
   
Contactmethoden Hotel & Auberge le Journal Contactmethoden
☎ telefoon
@ E-mail

Attracties en locatie van Hotel & Auberge le Journal in St. Wendel

 

Nieuwste beoordelingen voor Hotel & Auberge le Journal

e
  • Gezin met jonge kinderen
  • Polen Polska
  • Zakenreis
9,1 /10

2017 - 06

Beoordelingen in taal: PL

Nuttig?

ja

Faciliteiten

5.0

Vriendelijkheid en bekwaamheid van het personeel

4.0

Beoordelingen op deze site zijn de persoonlijke meningen van klanten en leveranciers, en niet die van ehotelsreviews.com.
Dit zijn géén beoordelingen van medewerkers van Booking.com of van gasten die in het hotel hebben verbleven die niet via ehotelsreviews.com hebben gereserveerd.

Veelgestelde vragen
Wat zijn de coördinaten van het global positioning system (GPS) van Hotel & Auberge le Journal?

Er gaat niets boven een goede jacht! Volg de coördinaten om Hotel & Auberge le Journal te ontdekken wat u te wachten staat. - 49.464676,7.169266

Heeft Hotel & Auberge le Journal gratis internet?

Geniet van gratis internet bij ons! Hotel & Auberge le Journal biedt gratis Wi-Fi aan al onze gasten.

Biedt u gratis parkeergelegenheid bij Hotel & Auberge le Journal voor alle gasten?

Wij hebben ondersteuning voor u! Onze gasten kunnen hun auto bij ons parkeren, ongeacht hoe lang ze bij ons verblijven.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel & Auberge le Journal?

Inchecken bij Hotel & Auberge le Journal begint bij 15:00:00 en uitchecken is vóór 11:00:00.

Hoe kan ik contact opnemen met Hotel & Auberge le Journal?

Zodra u een reservering heeft gemaakt bij Hotel & Auberge le Journal, zullen we de contactgegevens van uw gastheer delen, zodat u rechtstreeks contact met hen kunt opnemen.

De top drie meest populaire toeristische bestemmingen in Duitsland zijn: