Score uit 442 beoordelingen
Hostellerie de la Vallée ligt in Heffingen en beschikt over een tuin met een terras en een kinderspeelplaats. Er is gratis openbare parkeergelegenheid op het terrein.
Sommige kamers van Hostellerie de la Vallée hebben uitzicht op de tuin en een eigen badkamer met een douche.
Het restaurant van de accommodatie serveert regionale en internationale specialiteiten. In de bar zijn drankjes en snacks verkrijgbaar. Op 2 km van de accommodatie vindt u diverse restaurants, cafés en een supermarkt.
De rivier de Ernz Blanche ligt op 50 meter van Hostellerie de la Vallée. De stad Luxemburg en de luchthaven van Luxemburg liggen op 30 minuten rijden van de accommodatie. De stad Vianden ligt op 25 km afstand.
Het restaurant is alleen op verzoek geopend.Laat van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze tweepersoonskamer met 1 of 2 bedden is voorzien van een televisie en een aparte badkamer met een douche en toilet.
Deze kamer heeft een laminaatvloer. De kamer heeft een aparte badkamer met een douche en een toilet.
Bij het kiezen van Hostellerie de la Vallée, lees de beoordelingen van andere gasten.
Prijzen bij Hostellerie de la Vallée beginnen vanaf:
Wilt u prijzen en de beste deals zien? Voeg uw data toe.
Parkeerplaats, Toegestane huisdieren, Kosteloos parkeren, Beschikbare parkeermogelijkheden
Pole golfowe (w promieniu 3 km), Wędrówki, Jazda na rowerze
Toegang tot internet, Draadloos internet, Gratis draadloos internet
Tuinzone, Buitenterras, Picknickplek
Speelplaats, Buitenspeelgoed
Kamers zonder roken, Centrale verwarming
Gratis draadloos internet! Internetdiensten zijn beschikbaar. WiFi is beschikbaar. Gratis WiFi is beschikbaar.
Kosteloze parkeerplaats! Gratis parkeren is beschikbaar. Parkeren is beschikbaar op locatie.
Vanaf 15:00:00 Tot 19:00:00 uur
Tot 11:00:00 uur
Kinderen van 3 tot 6 jaar betalen 15.00 EUR per nacht met extra bed. Kinderen van 7 tot 11 jaar betalen 20.00 EUR per nacht met extra bed. Kinderen vanaf 12 jaar betalen 23.00 EUR per nacht met extra bed. Kinderen van 0 tot 2 jaar betalen 10.00 EUR per nacht met kinderbedje. Gasten moeten minimaal 18 jaar oud zijn om in te checken. Wij verwelkomen kinderen van alle leeftijden. De accommodatie kan een borg van 50.00 EUR vereisen. Betaalmethode voor de borg: cash.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
2026 - 03
De kamer en gedeelde toiletten waren schoon. Het ontbijt was goed genoeg. De eigenaar was erg aardig en vriendelijk. Gratis openbare parkeergelegenheid is beschikbaar op het terrein. Het hotel zelf ligt in een zeer mooie buurt, dicht bij toeristische paden. Aangename wandelroutes. Het was een zeer aangename ervaring.
Nuttig?
2017 - 11
-Ontbijt was eenvoudig maar goed, misschien was er een gebrek aan fruit. -Rustige en ontspannen locatie in de middle of nowhere, een paar kilometer van Luxemburg. -Vrede op orde. -De eigenaar was aardig en bereid om te helpen. -Geen tv in de kamer. -WC op de mezzanine.
Nuttig?
Beoordelingen op deze site zijn de persoonlijke meningen van klanten en leveranciers, en niet die van ehotelsreviews.com.
Dit zijn géén beoordelingen van medewerkers van Booking.com of van gasten die in het hotel hebben verbleven die niet via ehotelsreviews.com hebben gereserveerd.
Het Hostellerie de la Vallée-object is gemakkelijk te vinden - voer deze coördinaten in en u bent op de juiste plaats! - 49.767398,6.230022
Het is een geweldige dag voor Hostellerie de la Vallée gasten! Geniet van gratis internet tijdens uw verblijf - zonder enige beperking.
Gasten van Hostellerie de la Vallée kunnen de parkeerkosten vergeten en genieten van hun verblijf zonder zich zorgen te maken!
Inchecken bij Hostellerie de la Vallée begint bij 15:00:00 en uitchecken is vóór 11:00:00.
Zodra u een reservering heeft gemaakt bij Hostellerie de la Vallée, zullen we de contactgegevens van uw gastheer delen, zodat u rechtstreeks contact met hen kunt opnemen.
Hotels in Luxemburg — Hôtel - Restaurant " Victor Hugo", Modern 3 bedroom apartment near Useldange castle, Strassen - 2 bed designer flat, High-End 1 Bedroom in Lux-Belair with Garage in New Building, Central Studio with a private terrace,
Meer bestemmingen — Hotels in Ngozi, Hotels in Prossedi, Hotels in Ampangorinana, Hotels in Vranje, Hotels in Groot-Marico,



