Podle 102 hodnocení
HomeSlice Manzil - 1BHK in HSR nabízí ubytování s patiem. Nákupní centrum Forum Mall, Koramangala se nachází 6 km odtud. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště a dostupné je také bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.
Všechny ubytovací jednotky se mohou pochlubit terasou s výhledem na město a mají kuchyň s lednicí a vlastní koupelnu. K dispozici je vlastní koupelna s kompletním vybavením včetně sprchy a bezplatných toaletních potřeb.
Brigade Road se nachází 10 km od ubytování HomeSlice Manzil - 1BHK in HSR a Stadion Chinnaswamy 12 km. Mezinárodní letiště Kempegowda leží 42 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování 524 Home Tales by Tipiverse, HSR Layout (122 m), Comet amor (136 m), HSR layout Adobe (325 m), HSR layout Abode 2 (325 m), Wonderful 1 bhk flat hsr layout (325 m), Earthy Homestay (359 m), Idam Na Mama (396 m), 2390 Home Tales by Tipiverse, HSR Layout (432 m), HSR Sunrise by Indigostays (586 m), Olive Serviced Apartments HSR Layout (613 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
This spacious apartment features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath and free toiletries. The apartment's kitchen, which has a refrigerator and kitchenware, is available for cooking and storing food. A seating area, a desk, a terrace and a dining area are available in this apartment. The unit has 2 beds.
This spacious apartment consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath and free toiletries. The apartment's kitchen, which features a refrigerator and kitchenware, is available for cooking and storing food. A seating area, a desk, a terrace and a dining area are provided in this apartment. The unit offers 2 beds.
Při výběru HomeSlice Manzil - 1BHK in HSR si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu HomeSlice Manzil - 1BHK in HSR začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Doručení potravin
Vydání faktury
Patio
Prádelní služba, Denní pokojová služba
Kadeřnické a kosmetické služby, Malý obchod v areálu
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Všechny nekuřácké prostory , Vyhrazený prostor pro kuřáky, Vstup pomocí klíče
Strážení 24 hodin denně, Požární hlásiče, Kamerový systém v společných prostorách, Venkovní bezpečnostní kamery, Hasicí zařízení
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Lékárnička k dispozici, Dostupná zdravotní péče, K dispozici teploměry pro hosty
Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dodržování pravidel fyzického odstupu v restauracích a jídelnách, Možnost donášky jídla do ubytovacího zařízení, Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní, Snídaňové balíčky na cesty, Pečlivě zabalené pokrmy při donášce
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 14:00:00 Do 23:30:00
Od 10:00:00 Do 11:00:00
Děti ve věku od 5 do 12 let platí 750.00 INR za noc při použití přistýlka. Děti od 13 let platí 1,200.00 INR za noc při použití přistýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Pokud hledáte objekt HomeSlice Manzil - 1BHK in HSR, stačí zadat tyto souřadnice a dovedou vás přímo tam! - 12.909577,77.65025
Je to skvělý den pro hosty HomeSlice Manzil - 1BHK in HSR! Užijte si internet zdarma během svého pobytu - bez omezení.
Užijte si bezplatné parkování při rezervaci pokoje.
Check-in v HomeSlice Manzil - 1BHK in HSR začíná na 14:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na HomeSlice Manzil - 1BHK in HSR, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.








