Score uit 7 beoordelingen
Home in Comblain-au-Pont, een accommodatie met een barbecue, ligt in Comblain-au-Pont, op 31 km van Congrespaleis van Luik, 34 km van Plopsa Coo, en 38 km van racecircuit Spa-Francorchamps. Er zijn een tuin, een terras en gratis WiFi in de hele accommodatie en je hebt uitzicht op de tuin.
De vakantiewoning heeft een dvd-speler, en heeft een keuken met een koelkast, vaatwasser en oven, een woonkamer met een zithoek en een eethoek, 5 slaapkamers, en 1 badkamer met douche en bad. Er is een tv met kabelzenders.
Vliegveld Luchthaven Luik-Bierset ligt op 33 km afstand.
Controleer je reserveringsbevestiging van Belvilla voor optionele faciliteiten. Hiervoor kunnen toeslagen in rekening worden gebracht en ze dienen minimaal 2 weken voor aankomst te worden besteld.
Houd er rekening mee dat er mogelijk een toeslag voor gas, elektriciteit en verwarming in rekening wordt gebracht.
Het huurbedrag is voor aankomst verschuldigd en dient binnen de aangegeven termijn te worden betaald.
Er wordt een beveiligde betaallink verzonden als er nog een betaling verschuldigd is.
Denk eraan om op de dag van aankomst de reisvoucher van Belvilla mee te nemen.Houd er rekening mee dat het volledige bedrag van de reservering voor aankomst voldaan dient te worden. zal een bevestiging sturen met gedetailleerde betalingsinformatie. Na volledige betaling zullen de gegevens van de accommodatie, zoals het adres en het afhaalpunt voor de sleutel, naar je worden gemaild.
This holiday home features a fireplace. This spacious holiday home comprises 1 living room, 5 separate bedrooms and 1 bathroom with a bath and a shower. Guests will find a refrigerator, a dishwasher, an oven and a microwave in the fully equipped kitchen. The holiday home also provides guests with a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also provides a seating area and a TV with cable channels. The unit offers 7 beds.
Bij het kiezen van Home in Comblain-au-Pont, lees de beoordelingen van andere gasten.
Prijzen bij Home in Comblain-au-Pont beginnen vanaf:
Wilt u prijzen en de beste deals zien? Voeg uw data toe.
Toegestane huisdieren, Draadloos internet in de hele accommodatie
Toegang tot internet, Draadloos internet, Gratis draadloos internet
Barbecuefaciliteiten
Tuinzone, Buitenterras
Gehele accommodatie rookvrij
Medewerkers volgen alle veiligheidsrichtlijnen van de lokale overheid, Geen gemeenschappelijke schrijfmaterialen zoals gedrukte menu's, tijdschriften, pennen en papier
Toepassing van chemische schoonmaakmiddelen tegen het coronavirus, Linnengoed, handdoeken en wasgoed gewassen volgens de richtlijnen van de lokale overheid, Gastenverblijf wordt na elk verblijf ontsmet, De accommodatie wordt schoongemaakt door een gespecialiseerd schoonmaakbedrijf
Maatregelen voor afstand houden in eetgedeeltes, Alle servies, glazen, bestek en andere tafelaccessoires worden gedesinfecteerd
Gratis draadloos internet! Internetdiensten zijn beschikbaar. WiFi is beschikbaar. Gratis WiFi is beschikbaar. WiFi is in alle gebieden beschikbaar.
Parking information is not available.
Vanaf 16:00:00 Tot 18:00:00 uur
Vanaf 09:00:00 Tot 10:00:00 uur
Gasten moeten minimaal 18 jaar oud zijn om in te checken. Wij verwelkomen kinderen van alle leeftijden. De accommodatie kan een borg van 300.00 EUR vereisen. Betaalmethode voor de borg: cash.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Het Home in Comblain-au-Pont-object is dankzij zijn coördinaten in een oogwenk te vinden! - 50.468279,5.580725
Home in Comblain-au-Pont weet hoe belangrijk het is om verbonden te zijn, daarom biedt het al haar gasten gratis toegang tot internet!
Inchecken bij Home in Comblain-au-Pont begint bij 16:00:00 en uitchecken is vóór 10:00:00.
Zodra u een reservering heeft gemaakt bij Home in Comblain-au-Pont, zullen we de contactgegevens van uw gastheer delen, zodat u rechtstreeks contact met hen kunt opnemen.
Hotels in België — Elegant Castle Stay, Havelange, Rendeux Retreat with Sauna, Villa Nova duplexappartement, Logement privé avec Jacuzzi haut de gamme ! près de l'Aéroport de Charleroi, Jean 1B Brussels-Charleroi-Airport,
Meer bestemmingen — Hotels in Santa Cruz, Hotels in Denarau, Hotels in Ljósá, Hotels in Al Haouamed, Hotels in Fontvieille,



