Celkové hodnocení hotelu
Hillside 2 Condo at Nimman 708 se nachází ve čtvrti Nimmanhaemin v destinaci Čiang Mai. Brána Chang Puak se nachází 3,5 km odtud, Wat Phra Singh 3,6 km a Three Kings Monument 3,7 km. Ubytování poskytuje bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Trh Chang Puak se nachází 2,6 km odtud.
Tento apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a klimatizaci.
Chrám Wat Chedi Luang se nachází 4,2 km od ubytování Hillside 2 Condo at Nimman 708 a Brána Tha Pae 4,3 km od ubytování. Mezinárodní letiště Chiang Mai leží 1 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování The cozy room in Hillside Condo2 (0 m), Nimman fun street in Chiang Mai (0 m), 3 Bedrooms 2 showers 1 toilet on nimman (0 m), Mini Jung Aimi (0 m), Nimman Central Minimal Apartment Walk Anywhere (0 m), Mini Jung koji (2 m), Home Story Nimman (4 m), Sweet Nimman2 (10 m), Stay in Style at Nimman R208 (11 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This apartment provides air conditioning and a flat-screen TV. The unit offers 1 bed.
Při výběru Hillside 2 Condo at Nimman 708 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Hillside 2 Condo at Nimman 708 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.
Od 15:00:00
Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Chcete rychle najít Hillside 2 Condo at Nimman 708? Nehledejte nic jiného než tyto souřadnice, nasměrují vás tam! - 18.796936,98.965952
Užijte si internet zdarma s námi! Hillside 2 Condo at Nimman 708 nabízí bezplatné Wi-Fi pro všechny naše hosty.
Na Hillside 2 Condo at Nimman 708 se nemusíte starat o to, kde zaparkovat auto. Naši hosté mohou být v klidu s vědomím, že bezplatné parkování je k dispozici!
Check-in v Hillside 2 Condo at Nimman 708 začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Hillside 2 Condo at Nimman 708, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Thajsko — My Resort Hua Hin F403, Pornsomkit room, บ้านพักแม่หมูเกาะล้าน, Homey House Na Jomtien, Cute studio near Rawai Beach,
Více destinací — Hotely v Tutong, Hotely v La Malbaie, Hotely v Naghorevi, Hotely v El Molino, Hotely v Madalena,









