Ocena na podstawie 56 opinii
Obiekt HIGOS CHUMBOS, CASA RURAL COMPARTIDO położony jest w miejscowości Chiclana de la Frontera i zapewnia sezonowy odkryty basen, ogród, wspólny salon oraz taras. Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak wspólna kuchnia, stanowisko informacji turystycznej oraz bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie pensjonatu B&B dostępny jest sprzęt do grillowania, a Obiekt oferuje widok na ogród dla gości do podziwiania.
W każdym pokoju znajduje się współdzielona łazienka z suszarką do włosów. Wszystkie opcje zakwaterowania w obiekcie oferują wspólną łazienkę i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Pole golfowe Novo Sancti Petri – 14 km, Park Genovés – 30 km. Lotnisko Lotnisko Jerez oddalone jest o 44 km. Obiekt organizuje ponadto płatny transfer lotniskowy.
Hotele i noclegi w pobliżu Villa Eterno (352 m), Móvilhome (408 m), Casa Algodon (602 m), Casa Rural La Ferrera Chiclana (650 m), Gaviota Beach Chiclana (797 m), El Castillito (893 m), La Redondela (920 m), El chalet del Mar (946 m), Sabi (1.15 km), Mobile Home Manoli (1.17 km),
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
This bed in dormitory has a electric kettle, tile/marble floor a fan and mosquito net.
This double room has a executive lounge access. A fan is available.
This double room features 2 double beds.
This double room features tile/marble floor. A fan is available.
This room features a tile/marble floor.
This quadruple room offers a kitchen, a patio, fan and a mosquito net.
Wybierając HIGOS CHUMBOS, CASA RURAL COMPARTIDO, zapoznaj się z opiniami innych gości.
Ceny w hotelu HIGOS CHUMBOS, CASA RURAL COMPARTIDO zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.
miejsce parkingowe, akceptujemy zwierzęta domowe, parking bezpłatny, parking na terenie obiektu, Bezpłatne WiFi w całym budynku
dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi
grill i akcesoria
basen na zewnątrz, basen odkryty (otwarty sezonowo), łaźnia na otwartym powietrzu, ślizgawka wodna, leżaki i krzesła plażowe, pływalnia, pływalnia
przewóz z lotniska, przewóz lotniskowy (dodatkowe koszty), parking przy drodze, transport z lotniska, transport na lotnisko
centrum informacji turystycznej, szafki zamykane na klucz, Możliwość otrzymania faktury za pobyt
zielony ogród, przestronny taras, słoneczny taras, kuchnia dla gości, salon telewizyjny, wyposażenie ogrodowe, kącik piknikowy, ognisko na świeżym powietrzu
usługi pralnicze
usługi faksowania / kserowania
pokoje przeznaczone dla osób niepalących, pokoje wieloosobowe, obszar wyznaczony dla palących, wejście przy użyciu klucza
system monitoringu na zewnątrz budynku
Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.
Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Parking jest dostępny na miejscu. Parking na ulicy jest dostępny.
od 14:00:00 do 14:30:00
od 10:30:00 do 11:00:00
Dzieci od 5 lat płacą 30.00 EUR za noc, korzystając z dodatkowego łóżka. Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku. Obiekt może wymagać depozytu w wysokości 50.00 EUR. Metoda płatności za depozyt: cash.
Zwierzęta nie są akceptowane.
Zbliż się bezpośrednio do obiektu HIGOS CHUMBOS, CASA RURAL COMPARTIDO dzięki tym współrzędnym! Znajdź go szybko, łatwo i bezstresowo. - 36.442414,-6.111977
HIGOS CHUMBOS, CASA RURAL COMPARTIDO wie, jak uszczęśliwić swoich gości - bezpłatny dostęp do internetu! Ciesz się relaksem w tym niesamowitym miejscu wiedząc, że będziesz połączony z Internetem, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.
Nasz obiekt zapewnia bezpłatny parking, więc możesz przyjechać, zaparkować i przygotować się na relaks bez obaw!
Zameldowanie w obiekcie HIGOS CHUMBOS, CASA RURAL COMPARTIDO rozpoczyna się o 14:00:00, a wymeldować się można do 11:00:00.
Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie HIGOS CHUMBOS, CASA RURAL COMPARTIDO, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.
Hiszpania — hotele — Hotel & Spa Peñiscola Palace, Hotel La Peña, LA SURFERA APARTMENT, Patxikuenea, Apartamento Luminoso con terraza y parking privado - Vera Playa,
Więcej celów podróży — Hotele Hermitage, Hotele Garung, Hotele Mohlanapeng, Hotele Navakhchinan,


