Henson, appartement pour 4 personnes, Saint-Valéry-sur-Somme

●●●
Rezerwacja, noclegi, opinie gości, galeria zdjęć, ceny
  • 308 Cavée Lévêque, 80230 Saint-Valéry-sur-Somme, Francja Francja - Pokaż na mapie
8,6 /10
Fantastyczny
Rodzaj obiektu: Apartament
Sprawdź cenę
Krótki opis

Obiekt Henson, appartement pour 4 personnes położony jest w miejscowości Saint-Valéry-sur-Somme i oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy Rang du Fliers-Verton-Berck – 40 km. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Port w Le Hourdel – 9,4 km, Caudron Brothers Museum – 19 km.

W apartamencie zapewniono sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę (1).

Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park ornitologiczny Marquenterre – 22 km. Lotnisko Lotnisko Beauvais-Tillé znajduje się 125 km od obiektu.

Udogodnienia
Nasz obiekt Henson, appartement pour 4 personnes jest pierwszym obiektem, który oferuje WiFi na terenie całego obiektu. Dzięki temu nasi goście mogą pozostać w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi i rodziną nawet podczas podróży! Sprawimy, że poczujesz się jak w domu od momentu wkroczenia do naszego skromnego przybytku. Mamy dostęp do WiFi i Internetu w każdym pokoju, więc nie musisz się martwić, że zostaniesz odcięty lub przegapisz coś podczas wakacji z nami! Nasz apartament zapewnia wszystkie wygody domu z pełną kuchnią, idealną dla aspirujących kucharzy, aby przygotować wspaniały posiłek! Proszę zarezerwować pokój już dziś i rozpocząć podróż życia! Cieszcie się Państwo luksusowym apartamentem, nieporównywalnymi udogodnieniami i przeżyciami, których nigdy nie zapomnicie.

Hotele i noclegi w pobliżu Cocon de la Baie, terrasse et parking privé (0 m), Marcq en Baie, appartement neuf (0 m), Chez Edgard et Ernest, balcon et parking (3 m), L'Ancoly de St Val' (103 m), Maison St Valéry (119 m), Le Chevalier Gambette - Parking gratuit (160 m), Charmant appartement avec garage - "Le Calypso" (321 m), L'Embrun de la Baie de Somme (352 m), Apt. 50m du port de plaisance, Parking & Ascenseur (380 m), Apt. neuf à 50m du port - Parking privé, ascenseur (380 m),

English Deutsch Français Español Català Italiano Nederlands Português Norsk Suomi Svenska Dansk Čeština Ελληνικά Русский 日本語 [Nihongo] 简体中文 [Zhongwen]
Zobacz dostępne terminy
Rodzaje pokoi / apartament
ApartamentOpis pokoju
Więcej
Zdjęcia pokoju Apartament
Łazienka
  • prywatna łazienka
Posiłki i napoje
  • kuchnia

The apartment features 1 bedroom, 1 bathroom and a kitchen. The apartment's kitchen is available for cooking and storing food. The unit offers 2 beds.

Opinie o obiekcie Henson, appartement pour 4 personnes

Wybierając Henson, appartement pour 4 personnes, zapoznaj się z opiniami innych gości.

Dodaj opinię i ocenę
Podziel się wrażeniami związanymi z pobytem w tym miejscu
Dodaj opinię

Ceny w hotelu Henson, appartement pour 4 personnes

Ceny w hotelu Henson, appartement pour 4 personnes zaczynają się od:
Chcesz zobaczyć ceny i najlepsze oferty? Wystarczy wybrać daty.

Sprawdź cenę

Udogodnienia w obiekcie Henson, appartement pour 4 personnes

Ogólne Ogólne

miejsce parkingowe, parking bezpłatny, parking prywatny, Bezpłatne WiFi w całym budynku

Usługi Usługi

dostęp do sieci internetowej, Bezprzewodowy Internet, bezpłatny dostęp do WiFi

Internet Internet

Darmowe Wi-Fi! Usługi internetowe są dostępne. WiFi jest dostępne. Darmowe WiFi jest dostępne. WiFi jest dostępne we wszystkich obszarach.

Parking Henson, appartement pour 4 personnes Parking

Parkowanie gratis! Bezpłatny parking jest dostępny. Prywatny parking jest dostępny.

Zasady działalności obiektu Henson, appartement pour 4 personnes

Zameldowanie Henson, appartement pour 4 personnes Zameldowanie

od 15:00:00

Wymeldowanie Henson, appartement pour 4 personnes Wymeldowanie

do 10:00:00

Dzieci i dodatkowe łóżka Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować. Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Personel mówi w nastepujących językach: Personel mówi w nastepujących językach:
   
Sposoby kontaktu Henson, appartement pour 4 personnes Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Atrakcje i lokalizacja Henson, appartement pour 4 personnes w miejscowości Saint-Valéry-sur-Somme

 
Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ)
Jakie są współrzędne GPS placówki Henson, appartement pour 4 personnes?

Odkrywanie obiektu Henson, appartement pour 4 personnes nigdy nie było prostsze - wystarczy, że wpiszesz ich współrzędne i będziesz tam w mgnieniu oka! - 50.175697,1.639477

Czy obiekt Henson, appartement pour 4 personnes oferuje bezpłatny dostęp do internetu?

W Henson, appartement pour 4 personnes, rozumiemy potrzebę pozostania w kontakcie podczas pobytu. Dlatego wszyscy goście korzystają z bezpłatnego dostępu do Internetu, aby pomóc pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną w domu!

Czy goście mogą parkować za darmo w Henson, appartement pour 4 personnes?

Potrzebujesz miejsca na nocleg z wygodnym parkingiem? Nasz obiekt jest idealnym miejscem - a co najlepsze, jest on bezpłatny!

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie Henson, appartement pour 4 personnes?

Zameldowanie w obiekcie Henson, appartement pour 4 personnes rozpoczyna się o 15:00:00, a wymeldować się można do 10:00:00.

Sposoby kontaktu z obiektem Henson, appartement pour 4 personnes?

Gdy dokonają Państwo rezerwacji w obiekcie Henson, appartement pour 4 personnes, udostępnimy dane kontaktowe Twojego gospodarza, tak aby można było się z nim skontaktować bezpośrednio.