Podle 16 hodnocení
Haus Wechner se nachází v destinaci Kappl a nabízí ubytování s zahradou, neplaceným soukromým parkovištěm, terasou a vybavením pro grilování. Area 47 je 48 km daleko. Tento penzion nabízí bezplatné Wi-Fi. Fluchthorn se nachází asi 29 km daleko a Silvretta Hochalpenstrasse 30 km. 5. Některé pokoje disponují balkonem s výhledem na hory.
V ubytování Haus Wechner mají všechny pokoje patio. Některé pokoje mají kuchyň s lednicí, myčkou nádobí a troubou. Všechny pokoje v ubytování Haus Wechner mají v ceně ložní prádlo a ručníky.
Haus Wechner nabízí dětské hřiště. Během pobytu v ubytování Haus Wechner se můžete v destinaci Kappl a okolí věnovat různým aktivitám, jako je například peší turistika, lyžování a cyklistika.
Train Station Sankt Anton am Arlberg se nachází 35 km od ubytování Haus Wechner a Dreiländerspitze je 37 km od ubytování. Letiště Kranebitten leží 87 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Huber Apartments (30 m), Ad-Capellam (64 m), Haus Fernblick (68 m), Haus Paznaun (76 m), Apart Beate (77 m), Hotel Post Kappl (91 m), Apart Sonnenheim Kappl (98 m), Ferienwohnung im Zentrum von Kappl Nähe Ischgl PAZN102 by FeWo-PLAN (103 m), Ferienwohnung im Zentrum von Kappl Paznauntal PAZN100 by FeWo-PLAN (103 m), Ferienwohnung im Zentrum von Kappl Paznaun PAZN101 by FeWo-PLAN (103 m),
Pro zaručení rezervace je třeba uhradit zálohu bankovním převodem. Pokyny k platbě obdržíte od ubytování po provedení rezervace.Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.
Provozováno soukromým hostitelem
This apartment features - 2 bedrooms each with a double bed - 1 bedroom with a single bed - 2 bathrooms - satellite TV - a living area with a well-equipped kitchenette - a balcony with mountain views
This apartment features - 2 bedrooms each with a double bed - a bathrooms - satellite TV - a well-equipped kitchen - a living area - a balcony with mountain views
This double room has a private bathroom, a private entrance, a wardrobe as well as a terrace. The unit has 1 bed.
Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The holiday home also has a barbecue. The holiday home offers a private entrance, a coffee machine, a terrace with garden views as well as a shared bathroom featuring a bath. The unit offers 7 beds.
Při výběru Haus Wechner si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Haus Wechner začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Sjezdové lyžování, Turistika pěšky, Jízda na kole, Místnost pro lyžování
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování, Doručení potravin
Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Slunečníky nebo parasoly
Osobní přihlašování/odhlašování, Vydání faktury
Zahrada , Patio , Slunná terasa , Venkovní sezení
Dětské hřiště venku, Stolní hry a puzzle, Venkovní dětská hřiště
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Vstup pomocí klíče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Dodržování pravidel fyzického odstupu, Přepážky či jiné překážky mezi hosty a personálem v potřebných situacích
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 13:00:00 Do 21:00:00
Od 06:00:00 Do 09:30:00
Děti od 0 let platí 25.00 EUR za noc při použití přistýlka. Děti ve věku od 0 do 2 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Jste připraveni navštívit Haus Wechner? Naše souřadnice vás tam dostanou během chvilky! - 47.062777,10.375139
V Haus Wechner chápeme potřebu zůstat během svého pobytu ve spojení. To je důvod, proč všichni hosté mají k dispozici bezplatný přístup k internetu, který vám pomůže zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou doma!
Naše nemovitost nabízí bezplatné parkování pro hosty!
Check-in v Haus Wechner začíná na 13:00:00 a check-out je před 09:30:00.
Jakmile provedete rezervaci na Haus Wechner, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Rakousko — Hotel garni Steinfeld, Apartment Köhle by Interhome, Apart Alina, Apartment Subretta-2 by Interhome, Lodge am Wasser,
Více destinací — Hotely v Shīrpūr, Hotely v Píkris, Hotely v Tabuiroa, Hotely v Kittitian Village, Hotely v Bilioniai,







