Podle 6 hodnocení
Haus in Stadtnähe, gratis Parkplätze se nachází v destinaci Wolfsberg. V ubytování je dostupné bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště.
Tento apartmán má 4 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také balkonem s výhledem do zahrady. Koupelna je vybavená sprchou.
Letiště Klagenfurt leží 53 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Apartment Monsberger (1.17 km), Haus Oswald (1.20 km), Villa Schloss (1.62 km), Hotel Torwirt (1.67 km), Cityapartment (1.79 km), Hotel Hecher (1.81 km), Schlossapartments Wolfsberg (2.12 km), Cozy Condo close to town, castle, lake and hiking (2.24 km), AIS Center (2.54 km), Gasthof-Pension Ölberger (2.76 km),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
This spacious apartment comprises a kitchen, a seating area, 4 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower. Meals can be prepared in the kitchen, which comes with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. Featuring a balcony with garden views, this apartment also provides a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 6 beds.
Při výběru Haus in Stadtnähe, gratis Parkplätze si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Haus in Stadtnähe, gratis Parkplätze začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 20:00:00
Od 06:30:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít Haus in Stadtnähe, gratis Parkplätze? Vše, co potřebujete, jsou tyto souřadnice a budete tam v žádném okamžiku! - 46.834125,14.820441
Haus in Stadtnähe, gratis Parkplätze jde ještě o krok dále, aby váš pobyt byl jedinečný - nabízí bezplatné připojení k internetu, takže můžete držet krok se všemi požadavky života, aniž byste ztráceli okamžik.
Parkování není problém v této nemovitosti - je zdarma pro všechny naše hosty! Už se nemusíte bát, že nenajdete ideální místo a budete si za něj muset připlatit.
Check-in v Haus in Stadtnähe, gratis Parkplätze začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Haus in Stadtnähe, gratis Parkplätze, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Rakousko — Appartements Gassner, Pension Matt, FIRSTpeak Zauchensee, Naturetouch, Jürgen,
Více destinací — Hotely v Bukavu, Hotely v Majuro, Hotely v Dalandzadgad, Hotely v Singapur, Hotely v Cà Sang,







