Podle 32 hodnocení
Harzer Roller 1+2 nabízí ubytování v destinaci Braunlage. Národní park Harz je 5,6 km odtud a Vlakové nádraží Bahnhof Bad Harzburg 24 km. V ubytování je dostupné bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a na místě je k dispozici soukromé parkoviště.
Všechny ubytovací jednotky mají terasu nebo balkon, posezení, TV s plochou obrazovkou se satelitními programy, kuchyň s vybavením, jídelní část a vlastní koupelnu s fénem. K vybavení patří také lednice, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice.
Na místě můžete využívat sdílený louge a v blízkém okolí se věnovat pěší turistice a lyžování.
Radnice ve Wernigerode se nachází 25 km od ubytování Harzer Roller 1+2 a Harzer Kultur- & Kongresszentrum Wernigerode 25 km od ubytování. Letiště Erfurt–Weimar leží 114 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Ferienhaus Blockhouse 8 mit Sauna, Terrasse und Grill (79 m), Ferienhaus Lauwenhaus mit Sauna und eingezäunten Garten (86 m), Haus Steeg (104 m), wohlBfinden appartementhaus (146 m), Hotel Paidion (164 m), VILLA am Paulsberg mit Sauna - V4 (177 m), Harzer Wiesenbaude (180 m), Hotel Achtermann (183 m), Ferienwohnung by Hell & Dunkel (190 m), Reitstieg (191 m),
V ceně pokoje není zahrnuto ložní prádlo a osušky. Hosté si ho mohou půjčit na místě za poplatek 18.5 EUR na osobu nebo si přinést vlastní.
Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
The apartment has a separate bedroom, a living room, a fully equipped kitchen with a coffee machine, and a balcony.
The apartment has a separate bedroom, a living room, a fully equipped kitchen with a coffee machine, and a terrace.
Při výběru Harzer Roller 1+2 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Harzer Roller 1+2 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Domácí mazlíčci povoleni, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Tenisové kurty, Sportovní rybolov, Sjezdové lyžování, Kánoování, Turistika pěšky, Jízda na kole, Potápěčské aktivity, Jezdecké aktivity, Hraní minigolfu, Místnost pro lyžování, Procházky pěšky
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Parkování na ulici
Vydání faktury
Patio , Společenský prostor , Venkovní sezení
Stolní hry a puzzle
Nekuřácké ubytování , Zvukově izolované pokoje , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Vyhrazený prostor pro kuřáky, Vstup pomocí klíče
Požární hlásiče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 15:00:00 Do 18:00:00
Od 08:30:00 Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Potřebujete rychle najít Harzer Roller 1+2? Žádný problém - s těmito přesnými souřadnicemi máte vše pod kontrolou! - 51.72117,10.613179
Harzer Roller 1+2 nabízí maximální neomezený přístup k internetu pro všechny své hosty! Surfujte bez příplatku, aby byl váš pobyt ještě sladší.
Už nehledejte - jejich hosté mají k dispozici bezplatná parkovací místa!
Check-in v Harzer Roller 1+2 začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Harzer Roller 1+2, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Německo — Wachbergbaude, Boardinghouse Notzing, Amaroom, Lichtblick Hahnenklee - Happy Harz, Heaven Homes - 15 Gehmin vom Hbf entfernt,
Více destinací — Hotely v San-Pédro, Hotely v Xitou, Hotely v Sodo, Hotely v Nongo, Hotely v Station Météo,

