Podle 279 hodnocení
Gonsa 1 se nachází v destinaci Padrón a nabízí tenisový kurt a výhled do zahrady. Katedrála Santiago de Compostela se nachází 29 km odtud a Cortegada Island 20 km. V tomto apartmánu s výhledem na město a výhledem na hory je dostupné bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán má 3 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a trouby a 2 koupelny. Koupelna je vybavená bidetem a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Výstaviště Santiago de Compostela se nachází 31 km od ubytování Gonsa 1 a Vyhlídkový bod je 32 km od ubytování. Letiště Santiago de Compostela leží 40 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Piso céntrico en Padrón (71 m), El piso de Manuela VUT-CO-004057 (119 m), Padrón Suites (127 m), PENSIÓN LA HACIENDA (165 m), Kilometro 22 Luxury (173 m), Albergue Pensión Flavia (174 m), Hotel Chef Rivera (175 m), Apartamento Alecrin Padrón (186 m), Nido PADRON (191 m), Vivienda Fermina Padron (206 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
This spacious apartment includes 1 living room, 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a bath and free toiletries. In the well-equipped kitchen, guests will find a refrigerator, kitchenware, an oven and a microwave. The apartment offers a washing machine, a coffee machine, a seating area, a flat-screen TV with cable channels, as well as garden views. The unit has 4 beds.
Při výběru Gonsa 1 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Gonsa 1 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Tenisové kurty, Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Sportovní rybolov, Kánoování, Turistika pěšky, Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Doručení potravin
Parkování na ulici
Vydání faktury
Kaplička/oltářní prostor
Kadeřnické a kosmetické služby
Výtahová zařízení , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Vstup pomocí klíče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady, Běžně používané předměty jako jídelní lístky, časopisy, papíry nebo pera odstraněny z dosahu, Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Lékárnička k dispozici, K dispozici teploměry pro hosty
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19, Praní ložního prádla, osušek a dalšího textilu v souladu s pokyny místních úřadů, Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Uzavření ubytovacích jednotek po úklidu, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Dodržování pravidel fyzického odstupu v restauracích a jídelnách, Možnost donášky jídla do ubytovacího zařízení, Dezinfekce všech talířů, příborů, sklenic a dalšího kuchyňského náčiní
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Parkování na ulici je k dispozici.
Od 13:00:00 Do 20:00:00
Od 11:00:00 Do 11:00:00
Děti od 0 let platí 15.00 EUR za noc při použití přistýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Nemůžete najít Gonsa 1? Žádný problém, dovolte nám, abychom vás nasměrovali správným směrem s našimi praktickými souřadnicemi! - 42.735321,-8.659675
Je to skvělý den pro hosty Gonsa 1! Užijte si internet zdarma během svého pobytu - bez omezení.
Check-in v Gonsa 1 začíná na 13:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Gonsa 1, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Apartamento en Sallent de Gallego, Apartamentos Aguas Limpias, Cal Bardillo, Modern Studio 5 min to Beach & Dining, Apartamento Gandiaport,
Více destinací — Hotely v Bantam Village, Hotely v Mwakirunge, Hotely v Batsa, Hotely v Al Majmaah, Hotely v Matuga,









