Podle 10 hodnocení
Gavina, 3-5 se může pochlubit výhledem na moře a nabízí ubytování s terasou a kávovarem. Pláž Platja de Sant Antoni se nachází přibližně 700 metrů odtud. Z ubytování se otevírá výhled na hory. Oceanografic se nachází 46 km odtud a Norte nádraží 46 km.
Tento apartmán s klimatizací má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a trouby a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená vanou.
Puerto de Valencia se nachází 47 km od ubytování Gavina, 3-5 a Jardín del Turia 47 km od ubytování. Letiště Valencia leží 52 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Apartamento en Cullera (20 m), Miralmar, 10º-69 (25 m), Cullera Relax (42 m), Cullera Confort Playa (42 m), Cullera Mar Azul (43 m), Luminoso piso cerca de la playa (44 m), ROS MARY, 7º-14 (47 m), Medusa Felix (47 m), Carmen Beach Hostel Cullera (47 m), Apartamento acogedor playa Cullera (47 m),
This air-conditioned apartment is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a bath. The well-fitted kitchen features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. Featuring a terrace with sea views, this apartment also offers a washing machine and a TV. The unit offers 4 beds.
Při výběru Gavina, 3-5 si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Gavina, 3-5 začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Patio
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Parking information is not available.
Od 17:00:00 Do 00:00:00
Do 12:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 200.00 EUR. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít Gavina, 3-5 co nejdříve? Žádný problém! Máme pro vás přesné souřadnice, díky kterým se tam dostanete během chvilky. - 39.165311,-0.243432
Check-in v Gavina, 3-5 začíná na 17:00:00 a check-out je před 12:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Gavina, 3-5, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Španělsko — Apartamentos el Camino, Casita a 3 minutos de la playa con Aire Acondicionado e Internet, Villa Granero Nerja, Apartamento en Puerto de la Cruz con vistas a la ciudad by Alterhome, MalagaSuite Old Town Terrace,
Více destinací — Hotely v Tera Kora, Hotely v West Bay, Hotely v Bamako, Hotely v Monkey Bay, Hotely v ‘Aţţān,









