Podle 206 hodnocení
Gästehaus & Weingut GEHRIG je penzion situovaný ve Weisenheimu am Sand v historické vinařství Weingut Gehrig.
Pokoje a apartmány mají dřevěné podlahy, posezení se satelitní TV s plochou obrazovkou, přístup na společnou terasu, bezplatné Wi-Fi a koupelnu. Apartmány mají také plně vybavený kuchyňský kout s lednicí, varnou deskou a myčkou nádobí.
Hosté mohou relaxovat v posezení ve vnitřním dvoře. V penzionu Gästehaus & Weingut GEHRIG jsou k dispozici také ochutnávky vín a bezplatné parkoviště.
V okruhu 200 metrů najdete několik restaurací a pekáren a do supermarketu je to 1 km. Vlakové nádraží Weisenheim (Sand) je vzdálené 400 metrů.
V okolí se můžete věnovat pěší turistice nebo pěší turistice. V okolí je také několik měst, jako je Freinsheim (6 minut jízdy), Bad Dürkheim (15 minut jízdy) a Speyer (25 minut jízdy).
Guests arriving outside of the reception's opening hours need to contact the property in advance to arrange check-in. Contact details can be found on the booking confirmation.V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This holiday home features a fully-equipped kitchenette, a flat-screen TV and a patio.
This room features hardwood floors, a flat-screen TV and a patio.
Featuring a private entrance, this apartment also consists of 1 bedroom, a seating area and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchen that is equipped with a refrigerator, kitchenware, an oven and a microwave. This apartment features a washing machine, a tea and coffee maker, flat-screen TV with cable channels, as well as wine/champagne for guests. The unit offers 2 beds.
The spacious double room provides a washing machine, a private entrance, as well as a private bathroom featuring a walk-in shower and a hairdryer. Boasting a terrace, this double room also features a seating area, a dining area and a flat-screen TV with cable channels. The unit offers 1 bed.
Featuring a private entrance, this apartment also is comprised of 2 bedrooms, a seating area and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. The well-fitted kitchen has a refrigerator, kitchenware, an oven and a microwave. This apartment features a washing machine, a tea and coffee maker, flat-screen TV with cable channels, as well as wine/champagne for guests. The unit offers 3 beds.
Při výběru Gästehaus & Weingut GEHRIG si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Gästehaus & Weingut GEHRIG začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu
Sportovní rybolov, Jízda na kole
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Služba v pokoji
Transfer z/na letiště, Transfer z letiště za poplatek, Parkování na ulici
Skladování zavazadel
Patio
Čištění šatstva
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Možnost bezhotovostní platby
Možnost donášky jídla do ubytovacího zařízení
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 14:00:00 Do 18:00:00
Do 11:00:00
Děti od 2 let platí 25.00 EUR za noc při použití přistýlka. Děti ve věku od 0 do 2 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte Gästehaus & Weingut GEHRIG, jejich souřadnice vás tam mohou dostat v žádném okamžiku! - 49.518731,8.249153
Gästehaus & Weingut GEHRIG ví, jak důležité je být připojen, a proto nabízí všem svým hostům bezplatné Wi-Fi připojení. Takže můžete sledovat své e-maily a zprávy z domova bez obav!
Gästehaus & Weingut GEHRIG zajišťuje, že všichni jeho hosté mohou snadno přicházet a odcházet tím, že nabízejí parkování zdarma!
Check-in v Gästehaus & Weingut GEHRIG začíná na 14:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Gästehaus & Weingut GEHRIG, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Německo — Café Pension Steffen, Gästezimmer St. Dionys, Adonde, Ferienwohnungen Heimathafen, Frau Becker,
Více destinací — Hotely v Široki Brijeg, Hotely v Drugyel Dzong, Hotely v Skála Kefalonia, Hotely v Missira, Hotely v Is-Swieqi,







