Podle 22 hodnocení
Garden flat in Fish Hoek se nachází v destinaci Clovelly a nabízí ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Pláž Fish Hoek Beach se nachází 2,1 km daleko, Chapman's Peak 12 km a Národní botanické zahrady Kirstenbosch 24 km. Cape Point se nachází 33 km od tohoto privátu a Robben Island Ferry 34 km.
Tento privát má kuchyňský kout s dobrým vybavením včetně lednice, mikrovlnné trouby a toustovače, koupelnu a terasu s výhledem na hory.
World of Birds se nachází 26 km od ubytování Garden flat in Fish Hoek a CTICC je 32 km od ubytování. Mezinárodní letiště Cape Town leží 30 km daleko.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
Meals can be prepared in the kitchenette, which is fitted with a refrigerator, a microwave and a toaster. The double room offers a private entrance, a tea and coffee maker, a terrace with mountain views as well as a private bathroom featuring a shower. The unit offers 1 bed.
Při výběru Garden flat in Fish Hoek si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Garden flat in Fish Hoek začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Patio
Všechny nekuřácké prostory
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.
Od 14:00:00 Do 20:00:00
Od 10:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti od 18 let. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 1,000.00 ZAR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Objekt Garden flat in Fish Hoek lze díky svým souřadnicím najít v mžiku oka! - -34.128624,18.427361
Garden flat in Fish Hoek jde ještě o krok dále tím, že poskytuje svým hostům bezplatný přístup k internetu - takže můžete zůstat ve spojení během vaší cesty!
Hosté Garden flat in Fish Hoek si mohou užít pobyt bez stresu bez starostí o parkování! S volnými místy k dispozici pro všechny hosty, je to další způsob, jak pobyt v tomto zařízení zvyšuje pohodlí vaší dovolené.
Check-in v Garden flat in Fish Hoek začíná na 14:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Garden flat in Fish Hoek, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Jihoafrická republika — Val Du Charron Wine & Leisure Estate, Accommodation Front - Relaxing 2 Sleeper near Ushaka Marine World, Wonderland Boutique Guesthouse & Spa, TLP Haven, Ak Villa bnb 786,
Více destinací — Hotely v Aywaille, Hotely v Hongkong, Hotely v Jamestown, Hotely v Ouayembame, Hotely v Isaka,








