Friedrichstraße se nachází v destinaci Westerland a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Pláž Westerland se nachází 300 metrů daleko, Waterpark Sylter Welle 400 metrů a Sylt Aquarium 1 km. Zoo Tinnum se nachází 3,5 km od tohoto apartmánu a Sylter Heimatmuseum 5,6 km.
Tento apartmán má 1 ložnici, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu s sprchou. Tento apartmán poskytuje také posezení, pračku a koupelnu s fénem.
Westerland se nachází 1,9 km od ubytování Friedrichstraße a Harbour Hörnum 18 km daleko. Letiště Sylt leží 3 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Middenmang _ _F23 _ App_27_ (0 m), HANSEAT (0 m), Haus-Pfoertner (4 m), Beachlife-Wohnung-15 (10 m), Seaside (12 m), Beachlife (15 m), Seaside 24 (21 m), Hotel von Stephan (25 m), Gästehaus Cafe Orth Suite2 (32 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.
This apartment comes with a kitchen, a seating area, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchen that features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a balcony, this apartment also features a washing machine, a coffee machine and a TV with cable channels. The unit has 1 bed.
Při výběru Friedrichstraße si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Friedrichstraße začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Domácí mazlíčci povoleni, Wi-Fi v celém objektu
Golfové hřiště (vzdálenost do 3 km), Jezdecké aktivity, Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Venkovní sezení
Nekuřácké ubytování , Výtahová zařízení , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Požární hlásiče
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Parking information is not available.
Od 16:00:00 Do 00:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.
Není nic lepšího než dobrý lov! Sledujte souřadnice a najděte Friedrichstraße a zjistěte, co vás čeká. - 54.907572,8.30274
Friedrichstraße ví, jak těžké je být daleko od domova, takže pomáhá cestujícím zůstat připojeni k internetu zdarma!
Check-in v Friedrichstraße začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Friedrichstraße, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Německo — Holiday home Groß Kordshagen - Ostsee 2774, Cozy Apartment In Marlow Ot Brünkendorf, Ferienwohnung-Himmelblau-auf-dem-Ferien-Bauernhof-Nielson-in-Bisdorf-in-Inselmitte, Haus Nordlicht, Monteurzimmer Schölerpad,
Více destinací — Hotely v Kábul, Hotely v Mutanga, Hotely v Ntéguédo, Hotely v Huancayo, Hotely v Tovégblé,









