Celkové hodnocení hotelu
Frank Porter - Central Park Towers se nachází ve čtvrti Trade Centre Area v Dubaji a nabízí fitness centrum, bezplatné Wi-Fi a pračku. K zajímavým místům v blízkém okolí patří Dubai Mall. Dubajská fontána se nachází 5,3 km od tohoto apartmánu a City Walk Mall 5,7 km.
Tento apartmán má kuchyň s lednicí, myčkou nádobí a varnou konvicí. Tento apartmán s klimatizací poskytuje také TV a koupelnu s fénem.
Frank Porter - Central Park Towers nabízí venkovní bazén.
Dubai World Trade Centre se nachází 4,1 km od ubytování Frank Porter - Central Park Towers a Burdž Chalífa je 1,8 km daleko. Mezinárodní letiště Dubaj leží 12 km od ubytování.
Nedaleké hotely a jiné ubytování THE PENTHOUSE near Burj Khalifa and Dubai Mall (0 m), Silkhaus Central Park spacious studio in heart of DIFC (0 m), Nasma Luxury Stays - Central Park Tower (0 m), Central Park Towers, City View - DIFC - Mint Stay (0 m), Luxury DIFC 1BR Near Dubai Mall, Burj Khalifa with Skyline Views (0 m), FIRST CLASS 1BR Luxury Living in DIFC (0 m), FIRST CLASS 1BR Luxurious DIFC Retreat (0 m), DIFC apartment (0 m), Central Park Tower DIFC - 10 Minutes Walk to Metro - Spacious 1BDR (0 m), Central Park Towers Royal suite DIFC Downtown (0 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
The studio offers a high chair for children, as well as a private bathroom featuring a hairdryer. The well-fitted kitchen features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The spacious studio provides air conditioning, a washing machine, a tea and coffee maker, tumble dryer, as well as a TV with cable channels. The unit offers 1 bed.
Při výběru Frank Porter - Central Park Towers si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Frank Porter - Central Park Towers začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Posilovna, Bazén venkovní, Plavecký bazén, Koupací bazén
Výtahová zařízení , Všechny nekuřácké prostory , Klimatizační zařízení
Dezinfekční prostředky účinné proti COVID-19
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.
Od 15:00:00
Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 1,000.00 AED. Způsob platby kauce: card.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Nemůžete najít své ubytování v Frank Porter - Central Park Towers? Zkontrolujte tyto souřadnice a buďte tam v žádném okamžiku! - 25.206738,55.275314
Frank Porter - Central Park Towers nabízí maximální neomezený přístup k internetu pro všechny své hosty! Surfujte bez příplatku, aby byl váš pobyt ještě sladší.
Hledáte místo k zaparkování? Už nehledejte! Naše nemovitost nabízí bezplatné parkování pro všechny své hosty, takže Váš pobyt ještě příjemnější!
Check-in v Frank Porter - Central Park Towers začíná na 15:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Frank Porter - Central Park Towers, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Maison Metro Studio Dubaj, Frank Porter - Creek Edge Tower 1 Dubaj, Burj Khalifa Bliss I 4 bedroom Apartments I Burj Khalifa & Fountain Views I Free Gym, Pool, Parking, Wi-Fi and PS5 I by Skyline Serenity Dubaj, Trendy & Cozy Getaway Dubaj, Lux Apartment with huge private Lounge I Burj & Canal View Dubaj,
Hotely - Spojené arabské emiráty — Mira Holiday Homes - Fully furnished 2 bedroom in Dubai Hills, Luxury Apartment in Address Opera - 3Bdr, HiGuests - Oceanfront Luxurious 3BR at Th8 Palm Dubai, Prestigious 2BD Seaside Apartment, The Address JBR, TRPS - Bluewaters Residence 3, Bluewaters Island - Ain Dubai View, Fully Furnished, Close to JBR and Marina,
Více destinací — Hotely v Viana, Hotely v Baboon Island, Hotely v Rodney Bay Village, Hotely v San Roque, Hotely v Takchilik,









