Celkové hodnocení hotelu
Frangipanier, Maison quartier calme, 1,5km de la plage, 6 pers se nachází v destinaci Les Sables-dʼOlonne a nabízí bezplatné Wi-Fi. Les Sables D'Olonne Arena se nachází 3 km daleko, Casino JOA de St-Jean-de-Monts 46 km a Olonnes Golf Course 5 km. Ubytování poskytuje zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Grande Plage se nachází 1,6 km odtud.
Tento prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem do zahrady. Koupelna je vybavená sprchou a fénem.
Port Bourgenay Golf Club se nachází 11 km od ubytování Frangipanier, Maison quartier calme, 1,5km de la plage, 6 pers a Des Fontenelles Golf Course 28 km. Letiště Ile de Re – La Rochelle leží 97 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Maison familiale agréable proche plage et remblai - GARAGE (167 m), Luxury villa with pool (219 m), Maison de vacances tout confort quartier calme - 4 personnes (288 m), Maison au calme, proche océan, Les Sables 6 personnes (292 m), ESCALE Appartement 4 pers (315 m), Appartement Schaffhauser (338 m), Les hortensias (359 m), Chambre d'hôte chez l'habitant (372 m), Studio plein de charme (384 m), Maison Rénovée 5 Chambres, WiFi, Parking, à 800m du Marché et 1km Plage - FR-1-92-891 (391 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.
Provozováno soukromým hostitelem
Featuring 2 bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower, this holiday home offers a well-fitted kitchen and a terrace. The fully equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The holiday home provides a flat-screen TV, a washing machine, a tea and coffee maker, a dining area as well as garden views. The unit has 2 beds.
Při výběru Frangipanier, Maison quartier calme, 1,5km de la plage, 6 pers si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Frangipanier, Maison quartier calme, 1,5km de la plage, 6 pers začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Slunečníky nebo parasoly
Concierge služby
Zahrada , Patio , Slunná terasa , Venkovní sezení
Stolní hry a puzzle
Nekuřácké ubytování , Rodinné ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Požární hlásiče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 17:00:00 Do 20:00:00
Od 10:00:00 Do 11:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 300.00 EUR.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Potřebujete najít Frangipanier, Maison quartier calme, 1,5km de la plage, 6 pers? Už nehledejte - máme pro vás přesné souřadnice! Nyní přístup na toto místo nemohl být jednodušší. - 46.499829,-1.763717
Frangipanier, Maison quartier calme, 1,5km de la plage, 6 pers vás doprovází - internet zdarma je zahrnut v ceně vašeho pobytu!
Hosté tohoto objektu mají o jednu starost méně - bezplatné a pohodlné parkování!
Check-in v Frangipanier, Maison quartier calme, 1,5km de la plage, 6 pers začíná na 17:00:00 a check-out je před 11:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Frangipanier, Maison quartier calme, 1,5km de la plage, 6 pers, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Spacieuse maison avec extérieur quartier Arago Les Sables 7 personnes Les Sables-dʼOlonne, Le Pavillon 50m de la Grande Plage Les Sables-dʼOlonne, Appartement situé au cœur des belles ruelles sablaises - 5 pers Les Sables-dʼOlonne, Le Patio de la Tour ! hotel 1 chambre avec SAUNA PRIVE sur le remblai Les Sables-dʼOlonne, Studio sur le remblai des Sables dOlonne Les Sables-dʼOlonne,
Hotely - Francie — Lou Mas Dou Juge, CAP FERRAT VIEW II AP4296 by Riviera Holiday Homes, Résidence Cimes De Caron - CIMES DE CARON STUDIO CABINE 24M² 4 PERS MAE-7566, Duplex lumineux et rénové - Vue Seine - Tout à pied, Tiny House Chambre Salon Cuisine by EXTINY,
Více destinací — Hotely v Pavlovskaja, Hotely v Drobonik, Hotely v Agblangandan, Hotely v Bou Zadjar, Hotely v Ugata,









