Score uit 33 beoordelingen
FIM by Zigna is gelegen in Solo, op minder dan 1 km van Radya Pustaka Museum, en biedt accommodatie met een tuin, gratis privéparkeren, een terras en een restaurant. Dit hotel met 3 sterren biedt roomservice en een conciërgedienst. De accommodatie biedt een 24-uursreceptie, luchthaventransfers, een kinderclub en gratis WiFi.
Het hotel biedt kamers met airconditioning, een bureau, een waterkoker, een koelkast, een minibar, een kluisje, een flatscreen-tv, een balkon en een eigen badkamer met een bidet. Alle kamers bij FIM by Zigna hebben beddengoed en handdoeken.
Je kunt bij de accommodatie genieten van een Aziatisch ontbijt of halal ontbijt.
FIM by Zigna biedt een speeltuin.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het hotel zijn National Press Monument, Sriwedari Park en Museum Batik Danar Hadi. Vliegveld Internationale luchthaven Adisumarmo ligt op 11 km van de accommodatie.
Hotels in de buurt Holabeds Hostel (202 m), Hotel Sahid Jaya Solo (221 m), Ibis Styles Solo (340 m), Novotel Solo (375 m), JW NAUNGAN COLIVING (377 m), Omah Sinten Heritage Hotel & Resto (441 m), Telu Telu Solo (514 m), RedDoorz near Puro Mangkunegaran (521 m), Moxy Solo (528 m), MAHALAYA The Legacy Hotel (550 m),
Deze tweepersoonskamer met airconditioning beschikt over een flatscreen-tv met kabelzenders, een eigen badkamer en een balkon met uitzicht op de stad. In de unit staat 1 bed.
Deze tweepersoonskamer met 2 aparte bedden heeft airconditioning, een eigen badkamer, een flatscreen-tv met kabelzenders en een balkon met uitzicht op de stad. In de unit staan 2 bedden.
Deze tweepersoonskamer met 2 aparte bedden biedt airconditioning, een flatscreen-tv met kabelzenders, een eigen badkamer en een balkon met uitzicht op de stad. In de accommodatie staan 2 bedden.
Deze tweepersoonskamer met airconditioning beschikt over een flatscreen-tv met kabelzenders, een eigen badkamer en een balkon met uitzicht op de stad. In de unit staat 1 bed.
Bij het kiezen van FIM by Zigna, lees de beoordelingen van andere gasten.
Prijzen bij FIM by Zigna beginnen vanaf:
Wilt u prijzen en de beste deals zien? Voeg uw data toe.
Parkeerplaats, Kosteloos parkeren, Beschikbare parkeermogelijkheden, Privé parkeerplaats
Toegang tot internet, Draadloos internet, Gratis draadloos internet
Eetgelegenheid, Kamerservice, Dranklokaal
Spa- en wellnesscentrum, Lichaamsmassage, Openluchtzwembad, Buitenzwembad (het hele jaar door), Dakterras met zwembad, Wellnessfaciliteiten, Rugmassages, Nekmassages, Voetmassages, Massages voor koppels, Handmassages, Totale lichaamsmassages, Zwembadfaciliteiten, Zwemfaciliteiten
Luchthavenvervoer, Pendeldienst met toeslag, Luchthaventransfer met toeslag, Parkeerplaats voor gehandicapten, Transport vanaf het vliegveld, Transport naar het vliegveld, Shuttle dienst
Receptie 24 uur per dag, Opslagruimte voor bagage, Conciërge diensten
Tuinzone, Buitenterras
Speelplaats, Kinderclub
Wasservice, Chemisch reinigen, Strijkdienst, Dagelijkse reiniging
Vergader- / evenementenzaal
Kamers zonder roken, Kamers voor gezinnen, Lift aanwezig, Gehele accommodatie rookvrij, Klimaatregeling, Rookruimte, Toegang met sleutels, Toegang met keycard
Kluis, 24-uurs beveiliging, Beveiligingswaarschuwing, Rookdetector, Cameratoezicht in gemeenschappelijke ruimtes, Buitencamerabewaking, Brandblusapparaten
Gratis draadloos internet! Internetdiensten zijn beschikbaar. WiFi is beschikbaar. Gratis WiFi is beschikbaar.
Kosteloze parkeerplaats! Gratis parkeren is beschikbaar. Parkeren is beschikbaar op locatie. Privéparkeren is beschikbaar. Toegankelijk parkeren is beschikbaar.
Vanaf 14:00:00 Tot 23:00:00 uur
Tot 12:00:00 uur
Gasten moeten minimaal 18 jaar oud zijn om in te checken. Wij verwelkomen kinderen van alle leeftijden.
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Klaar om FIM by Zigna te bezoeken? Met onze coördinaten bent u er in een mum van tijd! - -7.565427,110.81985
FIM by Zigna tilt gastvrijheid naar een hoger niveau door gratis internet in te gooien voor zijn gasten - ervoor zorgend dat u bent aangesloten en ontspannen tijdens uw verblijf!
Gasten van deze accommodatie hebben een zorg minder - gratis en handig parkeren!
Inchecken bij FIM by Zigna begint bij 14:00:00 en uitchecken is vóór 12:00:00.
Zodra u een reservering heeft gemaakt bij FIM by Zigna, zullen we de contactgegevens van uw gastheer delen, zodat u rechtstreeks contact met hen kunt opnemen.
Hotels in Indonesië — LeGreen Suite Tondano, Pele's Place, Arthur Homestay Telescope Mentawai, J4 Villas Sanur, Resort Prima Cisarua,
Meer bestemmingen — Hotels in Governors Harbour, Hotels in Praia, Hotels in Květná, Hotels in Nzamata,





