Celkové hodnocení hotelu
Fewo1846 - Fuchsbau - Souterrain-Wohnung mit 3 Schlafzimmern und 2 Bädern se nachází v destinaci Flensburg a poskytuje bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a ubytování s výhledem do zahrady. Pěší zóna Flensburg se nachází jen 700 metrů odtud. Europa-Universität Flensburg se nachází 4,7 km od tohoto apartmánu a Husum North Sea Convention Centre 44 km.
Tento apartmán má 3 ložnice, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 2 koupelny s sprchou. Koupelna je vybavená vanou a fénem. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.
Mezi oblíbená zajímavá místa v okolí ubytování fewo1846 - Fuchsbau - Souterrain-Wohnung mit 3 Schlafzimmern und 2 Bädern patří Flensburger Schifffahrtsmuseum, Přístav Flensburg a Flensburg nádraží.
Nedaleké hotely a jiné ubytování fewo1846 - Kranich - komfortable Wohnung mit 2 Schlafzimmern im Erdgeschoß (3 m), fewo1846 - Adlerhorst - Dachgeschoßwohnung mit 2 Schlafzimmern (5 m), fewo1846 - Residence Museumsberg - luxuriöse Wohnung mit 2 Schlafzimmern und 2 Bädern (16 m), fewo1846 - Penthouse Museumsberg - zwei Schlafzimmer und zwei Bäder mit Dachterrasse (20 m), fewo1846 - Suite Royal Museumsberg - elegante Wohnung in einer Jugendstilvilla (58 m), fewo1846 - Villa Royal - elegante Wohnung in Jugendstilvilla (61 m), Holstengang 31 1 Zimmer FEWO (70 m), Holstengang 32 1 Zimmer FEWO (70 m), Boardinghouse Flensburg - by Zimmer FREI! Holidays (161 m), Villa Rosa - Charmante, große Altbauwohnung (164 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
This spacious apartment includes a kitchen, a seating area, 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a bath and a shower. Meals can be prepared in the kitchen, which is fitted with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment offers a TV with cable channels, a washing machine, a coffee machine, a wardrobe as well as garden views. The unit has 4 beds.
Při výběru fewo1846 - Fuchsbau - Souterrain-Wohnung mit 3 Schlafzimmern und 2 Bädern si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu fewo1846 - Fuchsbau - Souterrain-Wohnung mit 3 Schlafzimmern und 2 Bädern začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Požární hlásiče
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 15:00:00 Do 20:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií. Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 350.00 EUR. Způsob platby kauce: cash.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Dostat se do fewo1846 - Fuchsbau - Souterrain-Wohnung mit 3 Schlafzimmern und 2 Bädern je hračka! Vše, co potřebujete, jsou tyto souřadnice a než se nadějete, budete tam. - 54.78767,9.428919
fewo1846 - Fuchsbau - Souterrain-Wohnung mit 3 Schlafzimmern und 2 Bädern vám během vašeho pobytu nabízí bezplatné připojení k internetu - jak úžasné to je?
Během vašeho pobytu v fewo1846 - Fuchsbau - Souterrain-Wohnung mit 3 Schlafzimmern und 2 Bädern nebude parkování problém - je zdarma pro všechny hosty! Užijte si návštěvu bez obav o náklady na nalezení místa.
Check-in v fewo1846 - Fuchsbau - Souterrain-Wohnung mit 3 Schlafzimmern und 2 Bädern začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na fewo1846 - Fuchsbau - Souterrain-Wohnung mit 3 Schlafzimmern und 2 Bädern, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.









