FeWo Prora - Königsstuhl se nachází v destinaci Binz, v oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice. Pláž Prora se nachází 400 metrů odtud a Přírodní divadlo Ralswiek 20 km. Toto ubytování u pláže nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán v přízemí má 2 ložnice, kuchyň s dobrým vybavením včetně lednice a myčky nádobí, obývací prostor a TV s plochou obrazovkou.
V ubytování FeWo Prora - Königsstuhl můžete využívat saunu. V ubytování FeWo Prora - Königsstuhl je k dispozici pronájem jízdního kola.
Nationalpark-Zentrum Königsstuhl se nachází 21 km od ubytování FeWo Prora - Königsstuhl a Rügendamm 38 km.
Nedaleké hotely a jiné ubytování FeWo Prora - Sky Lodge (5 m), FeWo Prora- Stubbenkammer (9 m), FeWo Prora - Gooddays (10 m), FeWo Prora - Meerestraum (15 m), FeWo Prora - Ostsee Bernstein (18 m), FeWo Prora - Strandgut (19 m), FeWo Prora - Lieblingsplatz (20 m), FeWo Prora - Dünenheide 3.4 (20 m), FeWo Prora - Meeresglück (20 m), FeWo Prora - Strandlust (21 m),
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.
This apartment's special feature is the sauna. Guests can make meals in the kitchen that is equipped with a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The spacious apartment provides a washing machine, a private entrance, a coffee machine as well as a terrace with lake views. The unit offers 3 beds.
Při výběru FeWo Prora - Königsstuhl si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu FeWo Prora - Königsstuhl začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo, Wi-Fi v celém objektu
Tenisové kurty, Sportovní rybolov, Windsurfingové vybavení, Turistika pěšky, Jezdecké aktivity, Hraní minigolfu, Vodní sporty v hotelu, Pobřeží
Připojení k internetu, Bezdrátový internet, Bezplatné Wi-Fi
Grilování
Parní místnost, Pobřeží
Bankovní automat
Patio , Slunná terasa , Venkovní sezení
Kadeřnické a kosmetické služby, Malý obchod v areálu
Nekuřácké ubytování , Výtahová zařízení , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Požární hlásiče
Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady
Možnost bezhotovostní platby, Dodržování pravidel fyzického odstupu
Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi, Možnost odmítnout čistící služby v ubytovací jednotce během pobytu
Bezplatné Wi-Fi! Internetové služby jsou k dispozici. WiFi je k dispozici. Bezplatné WiFi je k dispozici. WiFi je k dispozici ve všech prostorách.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování.
Od 16:00:00 Do 17:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Není nic lepšího než dobrý lov! Sledujte souřadnice a najděte FeWo Prora - Königsstuhl a zjistěte, co vás čeká. - 54.437715,13.575723
FeWo Prora - Königsstuhl ví, že připojení je důležité, a proto nabízí všem svým hostům bezplatný přístup k internetu! Zůstaňte v obraze bez obav z poplatků za data.
V FeWo Prora - Königsstuhl se ujistíme, že váš pobyt je co nejpohodlnější a nejpohodlnější tím, že nabízíme bezplatné parkování všem našim hostům. Takže se nemusíte obávat vysokých poplatků - jen si užijte pohodlné vybavení.
Check-in v FeWo Prora - Königsstuhl začíná na 16:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na FeWo Prora - Königsstuhl, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Německo — Ferienhaus-Barz, Dünentraum, Ferienwohnung für 4 Personen - Erwachsene oder Kinder - in DE FEERJENHUSEN am Haubarg von Vollerwiek, Fertigstellung April 2020, Ferienwohnung Atlantis, Gästehaus Weißenbacher-Ferienwohnungen, Hof Deichkind,
Více destinací — Hotely v Lanestosa, Hotely v Santa Coloma, Hotely v Saint Joseph, Hotely v Bangui, Hotely v San Juan,









