Podle 18 hodnocení
Ferienwohnungen im Herzen des Pfälzerwaldes se nachází v destinaci Elmstein a nabízí volný vstup do sauny. Kaiserslautern hlavní nádraží se nachází 27 km odtud.
Všechny ubytovací jednotky mají kuchyň s lednicí a mikrovlnnou troubou, trezor, satelitní TV s plochou obrazovkou, žehličku a žehlicí prkno, šatní skříň a posezení s pohovkou. K vybavení patří také toustovač, kávovar a varná konvice.
Na místě je k dispozici terasa a v blízkém okolí ubytování Ferienwohnungen im Herzen des Pfälzerwaldes se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.
Sankt Martins Platz se nachází 27 km od ubytování Ferienwohnungen im Herzen des Pfälzerwaldes a Kostel Stiftskirche je 27 km od ubytování.
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
The sauna is a top feature of this apartment. The apartment provides a dining area, a wardrobe, as well as a shared bathroom boasting a shower and a hairdryer. The well-fitted kitchen has a refrigerator, kitchenware, a microwave and a toaster. The spacious apartment features a washing machine, a private entrance, a coffee machine, a seating area and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 2 beds.
This apartment features a sauna. Featuring a private entrance, this apartment also comprises 1 bedroom, a seating area and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Meals can be prepared in the kitchen, which comes with a refrigerator, kitchenware, a microwave and a toaster. Boasting a terrace, this apartment also provides a washing machine, a coffee machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit offers 1 bed.
This apartment offers a sauna. Featuring a private entrance, this apartment also comprises 1 bedroom, a seating area and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the well-equipped kitchen, guests will find a refrigerator, kitchenware, a microwave and a toaster. Boasting a balcony, this apartment also provides a washing machine, a coffee machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit offers 1 bed.
Při výběru Ferienwohnungen im Herzen des Pfälzerwaldes si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Ferienwohnungen im Herzen des Pfälzerwaldes začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu
Turistika pěšky, Jízda na kole
Parní místnost, Opalovací lehátka nebo plážová křesla, Slunečníky nebo parasoly
Patio
Nekuřácké ubytování , Všechny nekuřácké prostory
Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách, Lékárnička k dispozici
Bezkontaktní přihlášení/odhlášení, Možnost bezhotovostní platby
Dezinfekce ubytovacích prostor před příjezdem nových hostů, Úklid prováděn profesionálními čistícími společnostmi
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě.
Od 15:00:00 Do 19:00:00
Do 10:00:00
Děti ve věku od 0 do 3 let bydlí zdarma při použití dětská postýlka. Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Pokud hledáte Ferienwohnungen im Herzen des Pfälzerwaldes, máme přesně to, co potřebujete: jeho souřadnice! Už dál nehledejte a poznamenejte si ta magická čísla, abyste se tam rychle dostali. - 49.355975,7.949979
V naší nemovitosti se nemusíte starat o parkování - máme bezplatná parkovací místa, která na vás čekají!
Check-in v Ferienwohnungen im Herzen des Pfälzerwaldes začíná na 15:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Ferienwohnungen im Herzen des Pfälzerwaldes, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.
Hotely - Německo — Ferienwohnung Spiegelberg, Ferienwohnung Gustav Kaiser Apartment - 60qm Design Fewo Zittauer Gebirge - Unterkunft in historischer Altstadt im Dreiländereck, Modernes Apartment in Altstadtnähe Coburg - kostenloser Parkplatz, Cleveres und gemütliches City-Apartment in Mayen, Appartement Aurach A6,
Více destinací — Hotely v Nadžaf, Hotely v Alofi, Hotely v Stanley Brook, Hotely v Saint-Pierre, Hotely v Tortola,









