Podle 47 hodnocení
Ferienwohnung Schumann se nachází v destinaci Bad Schandau a může se pochlubit výhledem na řeku. Pevnost Königstein se nachází jen 10 km daleko a Národní park Saské Švýcarsko 11 km. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.
Tento apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na hory. Koupelna je vybavená sprchou.
Zámek a park Pillnitz se nachází 31 km od ubytování Ferienwohnung Schumann a Panometer je 40 km od ubytování. Mezinárodní letiště Drážďany leží 57 km daleko.
Nedaleké hotely a jiné ubytování Ferienwohnung Henker (26 m), Pension Hönel-Hof Bad Schandau (121 m), Pension zur Eiche GmbH (248 m), Ferienhaus Elbsandstein-Chalet (256 m), Hotel Erbgericht (267 m), Ferienwohnung Vordermühle (287 m), Apartments Erbgericht (312 m), Ferienhäusel am Malerweg mit Terrasse (321 m), Fährmannhaus (324 m), Ferienhaus Kraxlhütte Krippen (339 m),
Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Provozováno soukromým hostitelem
Featuring a private entrance, this apartment is comprised of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. The well-fitted kitchen features a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. Boasting a terrace with mountain views, this apartment also offers a coffee machine and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds.
Při výběru Ferienwohnung Schumann si přečtěte recenze ostatních hostů.
Ceny v hotelu Ferienwohnung Schumann začínají od:
Chcete se podívat na ceny a nejlepší nabídky? Stačí, když vyberete termín.
Parkovací místo, Bezplatné parkování, Parkování v areálu, Soukromé parkovací místo
Turistika pěšky
Grilování
Parkování na ulici
Patio , Venkovní sezení
Nekuřácké ubytování , Ústřední topení , Všechny nekuřácké prostory
Informace o internetu nejsou k dispozici.
Bezplatné parkování! K dispozici je bezplatné parkování. Parkování je k dispozici na místě. K dispozici je soukromé parkování. Parkování na ulici je k dispozici.
Od 12:00:00
Do 10:00:00
Hosté musí být starší 18 let pro check-in. Vítáme děti všech věkových kategorií.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
Objekt Ferienwohnung Schumann je snadné najít - stačí zadat tyto souřadnice a jste na správném místě! - 50.911658,14.164595
Ferienwohnung Schumann zajišťuje, že všichni jeho hosté mohou snadno přicházet a odcházet tím, že nabízejí parkování zdarma!
Check-in v Ferienwohnung Schumann začíná na 12:00:00 a check-out je před 10:00:00.
Jakmile provedete rezervaci na Ferienwohnung Schumann, sdělíme vám kontaktní údaje vašeho hostitele, abyste je mohli kontaktovat přímo.









